Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Aziz Mahmûd Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu’nun dâvetiyle bir konferans programı için İstanbul’daydı.

Tebliğ konulu konferansta; tebliğ nedir, nasıl yapılır, te’sirli bir tebliğ için ne yapmak gerekir, Ashâb-ı Kiram’ı örnek almak, onlar gibi olmak hususları üzerinde duruldu.

Kur’ân Kursu’nda gerçekleştirilen programa Kırgız, Uygur, Çinli, Malezyalı, Endonezyalı, Patanili elli kıymetli hanımefendi katıldı. Konferans yaklaşık iki saat sürdü.

Programın ardından Neslihan Nur Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen Aziz Mahmûd Hüdâyi Kur’ân Kursu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂9 Yorum

 1. Kırgız Kasiyet dedi ki:

  Selâmun aleyküm Hocam. Siz gelip seminer verdiğinizde çok değişik duygular geliyor. Mânevî ders olarak geçiyor. Çok eğlenceli geçiyor. Çokça bekliyoruz.

 2. Misâfir dedi ki:

  Selâmun aleyküm hocam. Çok güzel sohbet oldu. Bizim için değişik bir sohbetti. Dediğiniz gibi uyandık. Hiç farkına varmadığımız şeyleri farkına varmamızı sağladınız.
  Allah râzı olsun.
  Cangül.

 3. Misâfir dedi ki:

  Hocam size çok teşekkür ederim. Daha da bekleriz. Gelirseniz çok seviniriz. Hocam. Bugünkü dersten anladığım şey: uyanık yürüyoruz, fakat gerçek uyanık değiliz. Biz gözü açık yürüyor, fakat uyku içindeyiz.

 4. Misâfir dedi ki:

  Ben çok beğendim, lütfen tekrar gelin. Ben de büyüyünce sizin gibi olmak istiyorum. Sesim güzel değil ama sizin şarkılarınızı söylerken elimden geleni yapmaya çalışıyorum.
  Teşekkürler.
  Ben Açe’den Amanda
  Buluşmak üzere…

 5. Misâfir dedi ki:

  Tebliğde metod, yâni tebliğin ne kadar önemli olduğunu anladık. Tabii ki ilk önce Hocamız’a teşekkür ediyoruz. Hocamız’ın metodunu çok beğendim. Hayatımda bu kadar güzel şarkı duymamıştım. Tefekkürle dinledik bütün şarkıları. İnşallah ülkeme gidince bu metodu kullanmaya gayret edeceğim.

  Kırgız Nazira

 6. Misâfir dedi ki:

  Selâmün aleyküm Hocam.
  Allah râzı olsun. Gerçekten tatilde biraz sıkılıyorduk. Sizin sohbetiniz ve şarkılarınız içimizi rahatlatıyor. İnşallah sizin şarkılarınızı Kırgızca’ya çevireceğiz. Ben sizi Allah için sevdim. Şarkı söylediğinizde annemi hatırlıyorum. Daha sizi bekliyoruz.
  Kırgız kızınız Cengül.

 7. Misâfir dedi ki:

  İyi ki geldiniz…
  Bize çok yardımcı oldunuz…
  İyi ki varsınız…
  Allah râzı olsun…

  Azîzah..
  Açeliyim.

 8. Misâfir dedi ki:

  Selâmün aleyküm Hocam.
  Hocam biz sizi çok sevdik. Biz de sizin gibi çocuk hocası olmak istiyoruz. Bizi de duâlarınızda eksik etmeyin.
  Sevgiyle ?
  Nurbanu ile Mârifet

 9. Ayperi Nurbek dedi ki:

  Hocam size Allah râzı olsun!!! Çok teşekkür ederiz. Bizim kursa çok çok gelmenizi istiyoruz. Yabancılarla beraber bir şeyleri yapalım Hocam. Bizimle çok ilgilenmenizi istiyoruz. Sizin sohbetleriniz çok etkileyici. Ben de sizin gibi hoca olmak istiyorum. Bana duâ eder misiniz?

Yorum Yap