Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Adana Fasl ı Bahar Sosyal Yardımlaşma Eğitim Kültür ve Sanat Derneği’nin dâvetiyle, Adana’da iki önemli program gerçekleştirdi.

Hayırlı İşler Hizmet Binasında gerçekleşen iki ayrı konferans, Adanalı hanımefendilerin ve eğitimcilerin yoğun katılımıyla ve başarıyla tamamlandı.

“Âhir Zamanda İki Kanatlı Kuş Olmak” konulu konferans ile başlayan birlikteliğimiz, Adana’da eğitim hizmetlerine gönül vermiş kıymetli hanımlarla yapılan hasbihal ile sona erdi.

Dolu dolu geçen bir günün ardından, tebessüm ve duâ ile ayrıldığımız kardeşlerimize candan teşekkürlerimizi sunuyor, yeni hayırlarda, nice ortaklığımız olmasını diliyoruz.:-)

adana37 Yorum

 1. İsimsiz dedi ki:

  Bu programdan çok hoşnut, mutlu ve huzurlu bir şekilde ayrıldım. Dilinize yüreğinize sağlık, Allah’a emanet olun.

 2. İsimsiz dedi ki:

  Gerçekten çok yönlü kendinizi geliştirip insanlara faydalı olmaya çalışıyorsunuz. Yaşlısı, genci, çocuğu, herkesin birbirinden alacağı birşeyler vardır illaki. Bizde sizden çok etkilendik. Bundan sonra tüm adımlarımız Allah için olacak!

 3. İsimsiz dedi ki:

  Çok güzel geçti. Çok güzeldi. Tekrar gelin.

 4. Fatma Doğan(20) dedi ki:

  Öncelikle Allah razı olsun. Ufkumu açtınız. Bakış açımı değiştirdiniz.

 5. Emine Doğan(17) dedi ki:

  Çok büyük önyargılarla geldiğim bu programdan ayrılmak istemedim. Geldiğiniz için çok teşekkür ederiz. Hayatınızda hep bu neşenin ve mutluluğun devam etmesi dileğiyle.

 6. İsimsiz dedi ki:

  Adana’da düzenlediğiniz bu program çok güzeldi. Sizin neşeli kişiliğiniz ve güzel anlatımınız sayesinde hiç sıkılmadım. Allah sizi ve sizin gibileri İslamiyeti yaymak için daima hür tutsun. Sizi çok seviyorum.

Yorum Yap