Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk, Aziziye Kız Kur’an Kursu’nun dâvetlisi olarak Adapazarı’ndaydı. “İki Cihanda Denge”konulu konferans, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eğitimci & Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün sunumuyla, Aziziye Kız Kur’an Kursu salonunda gerçekleşti.

Kıymetli hanımefendilerin teşrifiyle gerçekleşen programda, hayatı, iki cihan dengesiyle nasıl yaşamamız gerektiği konuşuldu. Görsel örneklerle ve ritmlerle canlanan konferans, seyircilerin coşkulu katılımıyla bir buçuk saat sürdü.

Bizi, tekrar tekrar bir arada olmak dilekleri, samimiyet ve tebessümlerle ağırlayıp uğurlayan Aziziye Kız Kur’an Kursu yetkililerine ve çalışanlarına candan teşekkürlerimizi sunuyor, ortak hayırlarımızın artarak devamını temennî ediyoruz! 🙂

_MG_9780

_MG_97272 Yorum

  1. Müctena Nur YÜKSEL dedi ki:

    Şen şakrak bir programdı.Tarihin başlangıç ve bitiş arasındaki farklılığı en fazla gözler önüne seren, seminerlerin dostçası 🙂 Kapalı ve yağmurlu bir havaya rağmen bahar havası kattı mescidimize. Bir ara herkesin pür dikkat izlediğini görürken , bir ara elleri havada görebiliyorsunuz. Coşkunun tavan yaptığı , yeri geldiğinde nasihat, yeri geldiğinde adap sohbeti, yeri geldiğinde tiyatro ve çocuk programı… Yani kısacası İslam’da şölen nasıl yapılır ? bunun Türkçesi gibiydi.;) Allah razı olsun.

  2. Nurhayat SAMASTI dedi ki:

    Biz davetimize icabet etmenizden ötürü size müteşekkiriz Neslihan hocam…Öncelikle programda tatlı sert halinizin etkisi çok müsbet bir şekilde hissedildi.En önemlisi de program konusu olarak dengeyi anlatırken dengeyi yaşamanız, bizler üzerinde büyük bir etki oluşturdu. Yani vakarı sarsmayacak latifeli bir tarzda, aynı zamanda ‘Dost acı söyler fakat acıyı tatlı söyler’ sözü gereğince eksiklikler tam manası ile hissettirildi. Aynı zamanda dinleyici çok farklı kesimlerden oluşmasına rağmen , her birine hitap eden bir program oldu. Dengelerimizin nasıl da yer değiştirdiğini ve aynı zamanda nasıl dengeyi sağlayabileceğimizi biliyoruz artık. KUR’AN – SÜNNET – ÇERÇEVESİ – İÇİNDE ;)) Rabbimiz sizden ebeden razı olsun…

Yorum Yap