Sevgili Ziyaretçilerimiz, 

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK, Akşehir Müftülüğü’nün davetiyle, hafta sonu Akşehir’deydi. İki gün boyunca, müftülük bünyesinde görev yapmakta olan Kur’an Kursu öğreticilerine Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi veren Türk, Cumartesi akşamı da halka açık bir konuşma yaptı.

Eğitimin müzikâl yöntemlerle nasıl daha kalıcı ve verimli hâle getirilebileceğinin anlatıldığı derslerde, oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Katılımcıların mütebessim ve ilgili tâkipleri dersi daha da tatlandırdı. 

Gülberenk olarak, kıymetli Akşehir Müftüsü’ne ve tüm hoca hanımlara candan teşekkürü borç biliyoruz.  🙂

Bir daha buluşmak dileğiyle, ikinci randevumuzu da vererek ayrıldığımız Akşehir, bizim için hep çok güzel bir hatıra olacak. 

Yeni programlarda buluşana kadar, sevgi ve saygılar sana Akşehir!  🙂

CAM00398_320x240

CAM00413_320x240

CAM00428_320x240

 19 Yorum

 1. Ayla İbişdayı dedi ki:

  Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği semineri ile ilk defa müzikal eğitim ve dinimizdeki yeri hakkında ciddi bir bilgilendirme aldım. Müzik kulağı olmayan biri olarak benim için oldukça faydalı ve kaliteli bir seminer oldu. Alışık olmadığım için tam gün müzik eğitimi biraz yordu, bunun yanı sıra çok faydalandım,çok eğlendim ve çocukları gibi mutlu olmayı hatırladım. Özellikle ‘ çocuklara saygı duymayı’ hatırlatan Neslihan hanıma teşekkür ediyorum. Çocuklarımız için yerine getirmemiz gereken görev ve sorumluluklarımız adına yüksek dozda bir enerji ve motivasyon dopingi aldım. Allah sizden razı olsun. Yaz Kuran kursu öğreticisi.

 2. Fadime Bahadır dedi ki:

  Seminer dendiğinde çok sıkıcı ve yorucu ve mecburen gelmem gereken bir yerdi. Fakat dersin ilk dakikalarından itibaren aldığım enerji akşam acil işim olmasına rağmen,Uşak’a gidip gelmeme sebeb oldu. Ben sizi de ağzınızdan çıkan her kelamı da çok sevdim. Bakış açım değişti diyebilirim. Rabbim razı olduğu kulların arasına katsın inşallah. Allah’a emanet olun.

 3. Hüda Yüksel dedi ki:

  Program çok güzel eğlenceli hoş geçmiştir. Ben ve arkadaşlarım için de faydalı olduğuna inanıyorum. İnşallah anlattıklarınızı öğrencilerimize de aktarabiliriz. Teşekkürler.

 4. Elmas Amuce dedi ki:

  Programınızı çok beğendim,faydalı olduğuna da inanıyorum. İki gün benim için çok eğlenceli ve istifade ettiğim bir toplantı oldu. Çalışmalarınızın devamını ve tekrar bizi aydınlatmanızı isterim.

 5. Emine Uslu dedi ki:

  Allah’ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.Sizi tanıdığıma elhamdülillah çok memnun oldum. Rabbim sizi çok sevsin ve razı olduğu kullarından eylesin. Hayatımıza ışık ve renk kattınız. Hizmetiniz daim olsun. Allah(c.c) yar ve yardımcınız olsun. Kuran kursun öğreticisi

 6. Yükse Irgın dedi ki:

  S.a hocam semineri zevkle dinledim. Keşke 2 gün katılabilseydim. Bizler daima yenilenmeye muhtacız. Allah yardımcınız olsun Allah ‘a emanet olun. Çamlı k.k öğretici

 7. Keziban Oğuz dedi ki:

  S.a sevgili büyüğüm Neslihan hocam, ben sizi bu program sayesinde tanıdım. Vesile olanlara ve bize güzel bilgiler verdiğiniz için size teşekkür ediyor, sizin buraya gelmenizi sağladığı için Rahmana şükrediyorum. Ben sizin her daim yanınızda olmak için elimden geleni yapacağım inşallah.

 8. misafir dedi ki:

  Rabbim bu kutlu yolunuzda, muvaffak eylesin. Ufkumuzu açtınmız Rabbimde sizin yolunuzu açsın. Allah bin defa razı olsun. Monotonluktan tek düzeylikten uzak,kaliteli,seviyeli,canlı,samimi (kelimeler kifayetsiz) inanın hocam ne kadar muhtaçmışız seminerinizde anladım.Aşkımızı iştiyakımızı arttırdınız,canlandırdınız.Bizim sizin gibi kardeşlerimize çok ihtiyacımız var,bize gurur verdiniz.Neyi,nasıl yapmalıyız. En güzel şekli ile gösterdiniz. Çok memnunum, sizin vesilenizle daha da aşkla,şevkle Kuran’a hizmetkar olmaya çalışacağız inşallah. Rabbimden dileğim , kızımında sizin gibi hizmet dolu,Hakk’a aşık bir kul olması.Duanıza muhtaç kardeşiniz.

 9. misafir dedi ki:

  S.a Bu seminer bana ayakta uyuduğumuzu ve artık uyanmamız gerektiğini öğretti… Allah razı olsun… Rabbim hizmetlerinizin devamını nasip eylesin … 🙂

Yorum Yap