Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, İhya Eğitim ve Kültür Vakfı’nın dâvetiyle Eğitime Bakış Programı için Ankara’daydı.

İki gün içinde, toplamda altı saat süren dersler şeklinde gerçekleştirilen programa Ankara’dan ve çevre ilçelerden iki yüz kıymetli eğitimci hanımefendi katıldı.

Özel Muradiye Nene Hatun Fen Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programda ilk gün etkili eğitimci olmak, eğitimde etkili yöntemler konuları üzerinde duruldu. İkinci gün şarkılar ile uygulamalı olarak ilk gün anlatılan konular pekiştirildi.

Eğitimciler eğitimde gönüllülük esâsını, yaşayarak öğretme düstûrunu, sıkmadan aynı konuyu farklı şekillerde ifâde edebilmeyi, yakînen, fiili misallerle seyrettiler. Yüzlerinde tebessüm, hayret ve neşe ile…
Farklı bir ufuktan yeni farkındalıklar kazanarak ve bunları kendi tefekkürleri ile birleştirerek talebeleri ile buluşmayı heyecanla beklemekteler.

Dolu dolu geçen eğitim programının ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk kitaplarını ve albümlerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen İhya Eğitim Ve Kültür Vakfı yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_0108

IMG_0107

IMG_0109

IMG_010511 Yorum

  1. Ayşe AVCI dedi ki:

    Neslihan Hanım, ben ilk defa katıldım ve çok memnun kaldım. Yarın inşallah çocuklarımı da getireceğim. Allah râzı olsun.

Yorum Yap