Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir konferans programı için Muradiye İncek Sevgi Okulları’nın dâvetiyle Ankara’daydı.

Gülberenk Şarkıları ve Değerler Eğitimi konulu konferansta; derslerin ritmik olarak nasıl işlenebileceğinden, çocuklara şarkıların nasıl öğretilebileceğinden bahsedildi. Görsel materyaller ile zengin bir ders sunumu yapıldı.

Sevgi Koleji Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa, Ankara, Bolu ve Şanlıurfa’dan yaklaşık üç yüz kişi katıldı. İki oturumda gerçekleşen konferans yaklaşık beş saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen İncek Sevgi Koleji yetkililerine ve Gülberenk Ankara Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_7964
08996968-4865-4934-b768-624d532e240f24 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun. Çok güzeldi. Allah nûrunu tamamlıyor. O’nun ayak seslerini duydum bugün. Çok şükür, deccâl kuyruğunu sıkıştırıp gidiyor. Uyanıyoruz.
  Bir de çocuklar, onlarla aynı hizâda konuşanı severmiş. Sesini çocukça yaptığında değil.

 2. Ebru ERTEK dedi ki:

  Neslihan Hocam, Rabbim binlerce kez râzı olsun sizden. Muhteşem bir gün oldu benim için. Oğlum ve benim için duâ istiyorum sizden…

 3. Misâfir dedi ki:

  Her zaman, ilk defâ gibi heyecânlı ve güzel! Tekrar buluşmak ümîdiyle…

 4. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel ve faydalı oldu. İçimizdeki çocuğun büyümediğini sizinle bir kez daha gördüm.

Yorum Yap