Kıymetli Ziyâretçilerimiz!

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Ankara’da bir Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi gerçekleştirdi. Gülistan Eğitim ve Kültür Merkezi’nin dâvetiyle gerçekleşen program, farklı kurumlarda görev yapmakta olan eğitimcilerin katılımıyla iki tam gün devam etti.

Eğitimci & Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün akıcı ve orijinal sunumuyla saatlerin nasıl geçtiğini anlayamayan katılımcılar, bu tarz programların tekrarı hususunda taleplerini dile getirdiler. Eğitime dâir sıkıntıların ve çözüm yollarının dile getirildiği on altı saat boyunca, alternatif eğitim metotları tanıtıldı ve müzikâl yöntem uygulamaları yapıldı.

Yeni derslerde tekrar birlikte olmak dileğiyle ayrıldığımız Ankara’ya, özellikle de Gülberenk Ankara temsilcisi Betül Aslan hanımefendiye ve ekibine candan teşekkür ediyoruz. 🙂

IMG_8173

IMG_8225

IMG_8239

 22 Yorum

  1. Rabia Adile Ateş dedi ki:

    Neslihan hocam , ben Gülistan talebesiyim . Ders bittiğinde üzüldüm, öyle yaşayarak anlattınız ki etkilenmemek mümkün değildi. Sizi vesile kılıp , bu sözleri bizlere ulaştıran Allah’a hamd olsun. Allah hizmet yolunuzu daim ve hayırlı kılsın inşallah. Rabbim sizden razı olsun hocam. Sizi tanıdığım için çok mutlu oldum

  2. Tuğba Yağcı dedi ki:

    Rabbim daima hayırda ve hizmet yolunda yarışanlardan eylesin. Hakkınızı helal edin. Ankara’yı o güzel bilgilerinizden mahrum etmeyin. Daha çok birarada olma duasıyla. Sizi Allah için çok seviyorum.

Yorum Yap