Sevgili Ziyaretçilerimiz, 

Ankara’nın birebirinden kıymetli Kur’an Kursu öğreticilerinin üç aylık eğitim programı içerisinde yer verilen Müzikal Değerler Eğitimi dersleri sona erdi. Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ ün verdiği dersler, yüze yakın eğitimci tarafından büyük bir ilgiyle tâkip edildi. 

Mânevî eğitimde müziğin ne şekilde kullanılabileceğinin, örnekleriyle anlatıldığı dersler sırasında, zaman zaman gündeme ilişkin bir takım problemlerimiz de tartışıldı.  

Gülistan Gençlik ve Kültür Merkezi’nde toplam altı gün süren Müzikâl Değerler Eğitimi Dersleri, Fasl-ı Gül Derneği’nin katkılarıyla gerçekleşti. 

Yeni çalışmalarda yine güzel ortaklıklar kurmayı umuyor, eğitimci arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz.  🙂

2014-08-07 14.43.12

 

 24 Yorum

 1. Merve Yüksel dedi ki:

  Neslihan Nur Türk gibi bir değeri bizimle buluşturduğu için Gülistan’a hürmetler… Neslihan hanım bugüne kadar gördüğüm eğitimcilerden farklı kalitede ve güzellikte biri. Kendisiyle yeniden yenilendim, bakış açım değişti. Arkadasından adını kaç kez duada yad ettim bilmiyorum ama ona dua etmeyi seviyorum. Çünkü hem eğitimiyle, hem varlığıyla, hem kalitsiyle, bambaşka biri… Rabbim hizmetini daim ettirsin. Bizlerde her zaman nasiplenelim inşallah.

 2. Misafir dedi ki:

  Hocam hayatımıza güzel bir renk kattınız. Olaylara başka yönden bakmama vesile oldunuz. Beyin fırtınası yaşadım. Ama genel olarak çok iyiydi programınız. Sizinle mutlaka bir yerde daha karşılaşıp değerli bilgilerinizden faydalanmak isterim. Teşekkürler. Allah’a emanet.

 3. Misafir dedi ki:

  Durduğum ve ben neredeyim, ne yapıyorum dediğim bir eğitimdi. Hayatımı, kulluğumu yeniden gözden geçirmeme vesile oldunuz. İyi ki geldiniz ve iyi ki sizi tanıma fırsatım oldu. Allah ebeden sizden razı olsun.

 4. Fatıma Zehra Ünlü dedi ki:

  Allah razı olsun. Gerçekten çok doyurucu, haz verici bir eğitim oldu.Hal ile hallenmenin bu denli rahatlatıcı olduğu çok nadir eğitimlerden biri idi.
  Yaşayarak öğrenmenin yeri gerçekten bambaşka. Hocamızın enerjisi hiç bitmesin inşallah. Rabbim bu hizmet kapısını ömür boyu açık eylesin.

Yorum Yap