Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gaziantep dönüşü, ayağımızın tozuyla, merkezi İstanbul Eyüp’te bulunan Günışığı Derneği’ne misafir olduk.  “Bize ulaştırılan mesajı okuyabildik mi?” temalı konferansta, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün sunumuyla, Kur’ân’ı ne kadar anlayabildiğimiz ve en doğru şekilde nasıl anlayabileceğimiz hakkında tefekkür ettik.

Katılımcıların büyük bir ilgiyle dinlediği konuşma sonrası, Günışığı Derneği’nin kıymetli çalışanları ile yapılan samimi söyleşi de sıcacık çaylar eşliğinde gerçekleşti.

Bize yol yorgunluğumuzu unutturan, İstanbul’da, beraberce nice ortak hayra koşmaya niyetlendiğimiz Günışığı Derneği’ne teşekkür ediyor, misafirperverlikleri için şükranlarımızı sunuyoruz. 🙂

GÜNIŞIGI9 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  İlk defa geldim ama çok fazla feyz aldım. Devamını bekleriz.Allah razı olsun.Hakkınızı helal ediniz. Teşekkürler.

 2. Nurgül Kuru dedi ki:

  Ben çok mutlu oldum. Allah sizi de mutlu etsin inşallah.

 3. Nurgül Topuz dedi ki:

  Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Değerli bilgilerinizi bize aktardığınız için, Allah sizden razı olsun.

 4. Zehra dedi ki:

  Allah razı olsun. Bu program her topluluğa hitap edilecek müthiş bir program oldu. Müslüman’ın olması gereken çizgiyi anlaması açısından ve bütün olumsuzlukları tedavi edecek bir bakış açısıydı. Allah razı olsun.

 5. Misafir dedi ki:

  İlk defa böyle güzel bir sohbet dinledim sıkılmadan. Teşekkür ederim hocam. Allah razı olsun. Neslihan hanımcığım. Beni en etkileyen samimiyetinizdi. Bu da yüreğimize girmenize bir sebeptir. Rabbim çalışmalarınıza bereket versin. Sizi çok öpüyorum.

 6. Misafir dedi ki:

  Allah ilmimizi hep beraber arttırsın. Uyuklamadan mesajları çok güzel veriyorsunuz. Biz de aldık Elhamdülillah. Sizi dinleyince; Rabbim kullarına ne güzel cevherler vermiş diye şükrettim.

 7. Ayşe Deniz dedi ki:

  Selamün aleyküm. Gelmek ile gelmemek arasında kalınca tüm işleri anneciğime bırakıp geldim. Tevafuk öğrencilerim de katıldı. Sizi beraber dinlemek nasip oldu. İkimiz de birbirimize bakıp, keşke bizim sohbete de gelse diye söylendik. Harika, alışılmışın dışında, muhteşem bir seminerdi. Dolu dolu geçen seminer, bana 15dk bile gelmedi. İnanın ki o kadar keyifle dinlemek, sizi tanımak benim için büyük şeref. İdeallerimdeki insanların en başını aldınız. Sohbetiniz, ilahileriniz ve güler yüzünüz, fevkaladenin fevkinde. Ay… Heyecandan ne yazdığımı bilemedim. İnanın ki, Allah için çok sevdim. Rabbim yolumu sizin gibi bir bayanın yoluna düşürsün inşallah. Tüm samimiyetimle, dualarım sizlerle.

 8. Misafir dedi ki:

  İleride ki süreçlerde tekrar görmek isterim. Farklı ve güzel bir sunumdu. Allah yolunu açık etsin.

 9. Merve Kasım dedi ki:

  Allah sizden razı olsun. Sohbetinizi gerçekten çok beğendim. Buraya hocamla birlikte geldim. Nasip olursa bizim sohbete de bekleriz. Gerçekten hayatımda dinlenip etkilendiğim en güzel sohbetti. Tekrardan çok teşekkürler.

Yorum Yap