Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Elif Hanımlar Derneği’nin dâvetlisi olarak Balıkesir’deydi. İki derneğin ortak çalışması, Balıkesir’in birbirinden kıymetli hanımlarına, bir Konfrerans ve bir Tefekkür Konseri hediye etti.

Değerlerimiz konulu konferansta konuşmacı olan Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Neslihan Nur TÜRK, Tefekkür Konseri’nin de solistiydi. Birbirinden güzel anlara vesile olan her iki program da başarıyla tamamlandı.

Elif Hanımlar Derneği yetkililerine ve Gülberenk Balıkesir temsilcisi Sebahat Güngör hanımefendiye teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine ortak olmayı diliyoruz. 🙂

 

IMG_1463

IMG_1477

 44 Yorum

 1. Aynur İşcan dedi ki:

  Çok kaliteli, gerçekçi bir programdı.Gerçekler acıdır, bu yüzden program boyunca kendimi sorguladım. Rabbim sizden razı olsun. Bizleri uyandırmayı nasip etsin. Bu tür programların daha sık yapılması arzusu ile. Allah (c.c.) yardımcınız, yardımcımız olsun.

 2. Zeynep Betül Kampus dedi ki:

  Selamın Aleyküm.
  Sizleri daha önce tanımıyordum.İyi ki bu güzel hoş sohbete katılmışım.Belki yaşımın küçüklüğünden aldığım mesajlar az.Ama şuan kendi ailem olsun ileriki hayatım hayallerimdeki değişik düşünceler daha hoş bir ehli sünnet yaşamı hayallerimle inşallah ilerlemek istiyorum.

 3. Fatma Nisa Halkçı dedi ki:

  Çok faydalı bir programdı.Allah razı olsun.Allah bu yolda yardımcınız olsun.

Yorum Yap