Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur TÜRK, bir konferans programı için Bandırma’daydı. İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen “Kabir Yatırımları ve Gülberenk” başlıklı program, yüzlerce hanımefendinin katılımıyla gerçekleşti.

Bandırma ve çevre ilçelerden dinleyicilerin katıldığı program, Bandırma İlçe Millî Eğitim Müdürü Mustafa Kılıçgil beyefendinin açılış konuşmasıyla başladı. Dünya – Âhiret dengesinin, inançlı hanımefendilerin iki cihan mes’ûliyetinin, neslin inşâsında dikkat edilmesi gereken hususların ve tüm bu alanlarda Gülberenk hizmetlerinin ne şekilde katkısı olduğunun anlatıldığı program, dinleyicilerin candan ilgisi ve sevgisiyle iki saate yakın sürdü.

Bandırma’dan, yeni hayırlarda yine birlikte olmak duâsıyla ve huzurla ayrıldık. Bizi içtenlikle ağırlayan Bandırma İmam Hatip Lisesi yetkililerine ve programın her aşamasında emek vermiş olan tüm kıymetli kardeşlerimize, candan teşekkür ediyoruz. 🙂

IMG-20171110-WA0008

IMG-20171110-WA0017

 8 Yorum

 1. Dilber Ergül dedi ki:

  Sevgili Neslihan Hanım’ın sıcak, samîmi bilgilerinden faydalanmak nasîp oldu. Selâm ve duâ ile.

 2. Misâfir dedi ki:

  Çok güzeldi, çok istifâde ettik. On beş yaşındaki kızımla geldim, çok etkilendi.

 3. Arzu Varlık dedi ki:

  Gönül telimizi titreten ve duygularımıza tercüman olan gönüldaşımız Neslihan Nur Türk Hanımefendi, severek ve heyecanla dinlediğimiz konferanslarımızdan birine daha katılmayı nasîp eden Rabbimize hamdolsun. El-Vedud ismi şerifi ile Rabbimiz sevsin, sevdirsin ve sevindirsin cümlemizi inşaallah. Sağlıklı ve huzurlu nice günler ve yıllar nasip eyleyip hizmetlerinizi kabûl buyursun. Kulaklarımıza taktığınız küpeleri taşımayı nasîp eylesin. Âmin.

 4. Serra Nur Koç dedi ki:

  Benim adım Serra Nur, 8 yaşındayım. Programı çok beğendim. Neslihan Nur Türk’e çok selâm söylüyorum. Çok güzel şarkılar.

 5. Didar Burun dedi ki:

  Allah râzı olsun. Program çok güzeldi. Tekrar bekleriz inşaallah. Tebessümle…

 6. Merve Nur Batı dedi ki:

  Bakış açımızı değiştiren bir program oldu. Neslihan Hanım’a teşekkür ederiz. Saygılarımla.

 7. Sevil FIRAT dedi ki:

  Çok faydalı ve özel bir gün geçirdik Elhamdülillah.Eğitimci yazar sayın Neslihan Nur Türk hanımefendi’yi Bandırma’da görmek çok güzeldi.Rabbim tekrarını nasip etsin inşallah.Engin bilgi ve tecrubelerinden Çok istifade ettik.Rabbim kendilerinden râzı olsun.ebeden ve dâimen…

 8. Hatice ACUNGAN dedi ki:

  Bizler de Bandırmalı hanımlar olarak Neslihan Nur Türk Hanımefendiyi ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk. Konferans çok güzel, maddi ve manevi dolu geçti. Büyük bir coşkuyla konferansını dinleyen hanımlar kitap imzalama kuyruğuna girdiler. İnşallah yine Bandırma olarak bekliyoruz. Allah yolunuzu açık etsin. Teşekkür ederiz.

Yorum Yap