Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir Konferans Programı için İlim Yayma Cemiyeti Beylikdüzü Şubesi’nin dâvetiyle İstanbul’daydi.

Sosyal Medyanın Zararları ve Wattpad Tehlikesi konulu konferansta; internetin zararları, sübliminal mesajlar, Müslüman gençliğin durumu, tebliğin önemi ve tefekkür konuları üzerinde duruldu.

Gürpınar Kur’ân Kursu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa; Gürpınar Kur’ân Kursu talebeleri ve hocaları ile Beylikdüzü Emin Yüksel Kız İmam Hatip Lisesi öğrencisi yaklaşık üç yüz elli kıymetli hanımefendi katıldı. Program yaklaşık iki saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen İlim Yayma Cemiyeti Beylikdüzü Şubesi yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

3c49dd90-3ac4-4787-a91c-eb7e716c03df28 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Selâmun Aleyküm Neslihan Ablacığım,
  Biz seminerinizden çok feyiz aldık. Sizin vesîlenizle hayata bakış açımız değişti, ufkumuz açıldı. Silkelenmemize, kendimize gelmemize yardımcı oldunuz.
  Rabbim sizi hem bu dünyada hem de âhirette mutlu eylesin inşaallah. Rabbim daha daha karşılaşıp böyle güzel seminerlerinize katılmayı nasîp etsin.
  Gönlümüzde çok güzel yer edindiniz. Allah sizden râzı olsun. Duâ eder, duâlarınızı bekleriz inşaallah. Rabbim sizin gibi güzel yürekli insanları hep anmayı nasîp etsin. Unutmayalım, unutmayız Allah’ın izniyle. 🙂

  Zeynep Çiçek (20)
  Gamze Atar (21)

 2. Misâfir dedi ki:

  Selâmun Aleyküm,
  Öncelikle sizi kendi ablamız gibi gördük ve Allah için sevdik. Bakış açınız insanı hayran bırakacak cinsten. Bizi bazı kararlar almaya sevk ettiğiniz için, bazı şeylere farkındalık kazandırdığnız için teşekkürlerimizi arz ederiz.

  Zeynep Okur (16)
  Hilâl Zehra Yılmaz (19)
  Sevde Yükselen (20)

 3. Meryem Şeyme Gençer dedi ki:

  Yaa size bayıldım.
  Fikirlerinizi çok beğendim, benim de böyle bir gayem vardı, tam olarak idealimi seçtim. 🙂
  Sizi dinlerken yakınınızda olup daha çok istifâde etmeyi arzuladım. Ama kitaplarınızı okuyarak da mümkün olabilir değil mi? Sizi yakinen tâkip edeceğim inşaallah. Tam olarak kendimi gördüm, benim de en çok istediğim şey çocuk kalmak. Yaşım çok olmayabilir, ama şimdiden içim gidiyor büyüyeceğim diye 🙁
  Sesimin de sizinki gibi çok güzel hatta dâvûdi ses olduğunu düşünüyorum. 🙂 (çok mütevaziyim)
  İzinizi tâkip edeceğim. Vesselâm.

  (Yaş:14)

 4. Misâfir dedi ki:

  Öncelikle Allah sizden râzı olsun. Vaktinizi ayırıp zahmet edip tâ buralara kadar geldiğiniz için çook teşekkür ederiz. Çok güzel şeyler anlattınız, ufkumuzu açtınız, yani ben böyle düşünüyorum. Hayatıma çekidüzen vermiştim, ama inşaallah sizin sâyenizde görmediğim, dikkat etmediğim konuları öğrendim. Allah sizden râzı olsun. 🙂

  Sibel.

 5. Esra Nur AYDIN dedi ki:

  Bugün dinlediğim seminer, insanın mâneviyatını yükselten, eğlenerek insanı tefekküre sürükleyen güzel bir programdı. Allah semineri veren ablamdan râzı olsun. Onu ve bizleri Firdevs cennetine koysun.
  (Yaş:16)

 6. Mukaddes Öz dedi ki:

  Selâmun Aleyküm Neslihan Hocam;
  Hocamızın sohbetine katıldığımız zaman en önde sizi hep görüyordum, merak da ediyordum. Dergilerde yazılarınız okuyordum. 🙂 Allah sizden râzı olsun.
  Bu seminerde sizi bira daha tanıdım, çok da memnunum sizin gibi değerli bir insanı (hanımı) tanıdığım için.
  Allah râzı olsun. Gerçekten bu semineriniz bana resmen deprem etkisi yarattı. Kendime getirdiniz, Rabbim size kat kar ecirler versin.. Seminerleriniz, yazılarınız, şarkılarınız dâim olsun inşaallah. Her dâim hayırlara vesîle olsun. Sizin vesîleniz ile İslâm’a ısınan, lüzumsuz boş işlerden kendini berî tutan gençlerin sayısını artırsın.
  Sizinle nice seminerlerde aynı ortamda olmak dileğiyle. Allah sizden râzı olsun. 🙂
  Bizlere de duâ edin inşaallah. Allahu Teâla şu âhir zamanın fitnesinden, boş işlerinden, lüzumsuz kişilerden bizi uzak tutsun.
  Selâmetle…

 7. Misâfir dedi ki:

  Selâmun Aleyküm,
  Yarın bir gün Allah’ın huzurunda ‘Gençliğini nerede tükettin?’ sorusuna hayat defterimden en kıymeti bir saati allah’a sunacağım.
  Şu vakitten sonra gerçek aşkın kime, ne şekilde olması gerektiğini hayatıma geçirdim. İleride ben de böyle birisi olacağım, Neslihan Hoca gibi, ben de be uğurda, bu düsturda evlat yetiştireceğim. Allah râzı olsun, ciddi bir farkındalık oluştu zihnimde. 🙂
  Alla’a emânet, ömrünüze bereket duâsı ile…
  Kardeşiniz Rumeysa.

 8. Betül Bektaş dedi ki:

  Bugün mânevî bir diriliş oldu bizim için. 🙂

Yorum Yap