Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Somuncu Baba Vakfı’nın daveti ile Bursa’da bir konferans programı gerçekleştirdi. Yeşil Aşevi’nde gerçekleşen programda, “Gençlerin Eğitimi” konulu sunum, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından yapıldı. Yüzlerce genç hanımın katıldığı konferansa, çocukların ilgisi de oldukça büyüktü.

Karanfil Öğrenci Yurdu’nda ağırlandığımız, Yeşil Aşevi’nde Bursa’nın kıymetli hanımlarıyla buluştuğumuz gün, ortak bir hayra kavuşmuş olmanın mutluluğu içinde sona erdi.   🙂

CAM00253

CAM00254

CAM00255

CAM002576 Yorum

 1. Kader Kaya dedi ki:

  Hocam geldiğiniz için, sizi dinleme imkanı verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Kendi gençliğimde yandım keşke sizin gibi insanlarla daha önce tanışma imkanına sahip olsaydım. Bugünüme de şükrederek yaşıyorum,sizi tekrar görmek ve dinlemek istiyorum. Umarım en kısa zamanda tekrar görüşürüz. Kitaplarınızı büyük bir zevkle okuyacağım. Sağolun,sevgiler.

 2. Zeynep Kulan dedi ki:

  Neslihan Hocam sizi çok seviyorum. Bence dünyanın en iyi yazarlarındansınız. Tüm gönlümle dileklerim sizinle.

 3. Münevver Özmen dedi ki:

  Mevlam Peygamber efendimizi şefaatçi eylesin,size de bana da… ( Programların devamını dilerim)

 4. Zeynep Kulan dedi ki:

  Sizi seviyorum, sevgilerimle sizi ilk olarak İnegöl de gördüm. Sizi çok sıcak buldum. Ama kötü anlamda değil:) İyi anlamda sevgilerimle.

 5. İpek Metin dedi ki:

  Teşekkürler hayata farklı bir pencereden bakmama vesile olduğunuz için… Dua ile 🙂

 6. Ziyaretçi dedi ki:

  Neslihan Hocam; yazılarınızı sık sık internet üzerinden takip ediyor, kitaplarınızı okuyorum. Allah sizden razı olsun, sevdiği kullarıyla birlikte haşretsin. Yazılarınızdan kendim faydalandığım gibi dostlarıma da ilaç niyetine yazıp veriyorum ve ilaç oluyor, vesile oluyorsunuz. Hocam sizi ilk defa bugün göreceğim; ancak sizi daha görmeden seviyorum. Rabbim sizinle muhabbet etmeyi de nasip etsin inşallaah. Allah’a emanet olum. Muhabbetle…

Yorum Yap