Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Konferans ve Tefekkür Konseri programları için Çorum’daydı.

Yönetim Kurulu başkanımız Eğitimci Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün konuşmacı ve solist olarak görev yaptığı ve Sevgi konusunun işlendiği her iki program, ilgiyle tâkip edildi. Buhara Kültür Merkezi salonunda gerçekleşen programlara, Çorum’un kıymetli hanımefendileri iştirâk etti.

Stantlarından ikramlarına, her hazırlığın son derece zarâfetle yapılmış olması dikkatlerden kaçmadı. Organizasyonun gerçekleşmesinde gönülden emek veren kıymetli Hatice Çeliker hanımefendiye ve bizi nezih mekânında ağırlayan Murâdiye Kültür ve Eğitim Vakfı’na candan teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine ortak olmayı diliyoruz.:-)

dsc_0122

dsc_0125

dsc_0179

dsc_0191

dsc_0114

 

 

 

 

dsc_0163

 24 Yorum

 1. Derya TEPER dedi ki:

  21 yaşındayım. Gönlümüze, ruhumuza Rabbin ışığından bir nebze olsun bağışladınız. Dinlerken bütün vücudum diken diken oldu. Biz Rabbimin cennetine değil aşkına talibiz. Ağzınıza, gönlünüze, nefesinize sağlık. Sizleri çok sevdik.

 2. Güler Ceylan KALKAN dedi ki:

  Gönüllerimize işleyen bir dilden bize aktarılan en güzel konuşmaydı. Bugün için bu hocamızı dinlediğim için çok mutlu oldum. Ağzınıza sağlık hocam.

 3. Tuğba İNCİ dedi ki:

  21 yaşındayım. Sevdiğimizin takdirini de sevebiliyor muyuz? Asıl önemli olan bu galiba, hayatıma etki eden cümleler arasına eklenecek. 🙂

 4. Selma ÖZ dedi ki:

  44 Yaşındayım. Bütün kalbi güzelliklerinizi bize aktardınız. Allah’ı, peygamberimiz(sav)’i sevmenin önemini öğrendik. Bize eksikliklerimizi tamamlamayı hatırlattınız. Allah sizi âlâ derecelerine ulaştırsın. (Amin) Saygılarımla Neslihan Nur TÜRK Hanımefendi.

Yorum Yap