Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Genç hanımefendilerle buluşmalarımız sürüyor. Mehmet Akif Kız Kur’an Kursu ve Hüdâyi Kız Kur’an Kursu’nun dâvetleriyle gerçekleşen iki ayrı konferans programında gençlerle buluştuk. Birbirinden kıymetli dinleyicilerin son derece büyük bir ilgiyle tâkip ettiği her iki program da çok verimli geçti. 🙂

Hedeflerin gözden geçirildiği, sorumlulukların hatırlandığı, tebessümün, tefekkürün ve gözyaşının hayret verici bir şekilde buluştuğu programlarda Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK konuşmacı olarak görev yaptı.

Yeni hayırlarda buluşmak dileğiyle ayrıldığımız her iki kurum yetkililerine de teşekkür ediyor, başarılarının dâim olmasını diliyoruz. 🙂20 Yorum

 1. Kazak Cumagül dedi ki:

  Öncelikle Rabbime böyle İslam’ın güzel yaşandığı Türk halkına yardım etmesi için dua ediyorum. Bu konferans çok güzeldi. Hepimizin cennette beraber olacağımızı bir defa daha hissettim. Rabbime şükürler olsun.

 2. Sevgi Deniz dedi ki:

  Bu konferansta, göz ve kulak ile ilgili baya birşeyler öğrendim. Neslihan Hocamızdan Allah razı olsun. Keşke kısa sürmeseydi. Dinlemekten çok hoşlandım. İnşallah sizi yine dinleme fırsatım olur.

 3. Sümeyye Meryem Kurtuluş dedi ki:

  Gördüm ve duydum ki aslında ne görüyormuşum ne de duyuyormuşum. Bu konferans, samimiyetsiz bakış açımın farklılaşmasını sağladı. Rabbim sizden ve gönlünüzdekilerden razı olsun. Bu arada çok tatlısınız. 🙂

 4. Zehra Şahiner dedi ki:

  Sizinle bir çok ortak yanımız olduğunu anladım. Zaten hep sizin gibi birisi olmak istemişimdir. Allah sizden razı olsun.

 5. Güzin Tuzcu dedi ki:

  İnşallah sizlerle bir daha beraber oluruz. Amin.

 6. Karayeva Kızılgül dedi ki:

  Ahıska Türküyüm ve Kazakistan’lıyım. Çok duygulandım. Hepinizin içindeki vatan sevgisine de çok hayran kaldım. Allah Türkiye’yi başımızdan eksik etmesin. Çünkü bugün İslam için gayret sarfeden Dünya üzerindeki tek memlekettir. Allah her bir ferdinden razı olsun. Hepinizi Allah rızası için çok seviyorum.

 7. Betül Sena Kanakız dedi ki:

  Ben de sizin gibi insanlara faydalı olmak için çalışmak istiyorum.

 8. Kübra Bakır dedi ki:

  Öncelikle konuşmanızdan çok etkilendim. Siz herşeyi açık ve net anlatınca, ne kadar şükürsüz biri olduğumu anladım. Aşırı şekilde enerjik ve insanlara güç veren birisiniz. Güzel kalpli insan! Bu kadar insanın kalbini fethettiniz ya, helal olsun be! 🙂

 9. Fatma Nur Erdem dedi ki:

  Ağzınıza, gönlünüze sağlık…. 🙂

 10. Fadimana Ölmez dedi ki:

  Öncelikle, seveni sevdirme yolunda bize konferans verdiğiniz için Allah razı olsun. Sizinle tanışmak, kendimi tanımama, Rabbimi ve Peygamberimi tanımama vesile oldu. Her an şikayet halinde olduğumuz dünyamızda, şükrü öğrenmek, güzelliklerin farkında olmayı öğrenmek bize mutluluk verdi. Dualarınızda bizi de unutmayın.

Yorum Yap