Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Gönen’de Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi gerçekleştirdi.

Balıkesir genelinden, Bursa ve Çanakkale’den eğitimcilerin katılımıyla gerçekleşen programda, farklı eğitim metotları, görsellik, hareket, ritm ve tekrar içeren son derece etkili bir anlatımla öğretildi.

İki gün boyunca büyük bir ilgiyle tâkip edilen dersler sonunda, her bir katılımcıya Katılım Belgesi verildi.

Yeni programlarda birlite olmak ve mayıs ayında tekrar buluşmak üzere ayrıldığımız Gönen’den, birbirinden güzel hâtırâlar ve huzur içinde İstanbul’a döndük.

Başarılı organizasyonu için öncelikle Gülberenk Gönen sorumlusu Fatma Özalış hanımefendiye, ardından Gönen Şehbal yetkili ve çalışanlarına candan teşekkürlerimizi sunuyoruz. 🙂

 15 Yorum

 1. isimsiz dedi ki:

  Allah sizden razı olsun.İki günü çok güzel eğlenceli verimli geçirdik.Sizle çocukluğumuzu yaşadık arada benim içimdeki çocukta dışarı kaçıyor.Çocukların içinde çok mutluyum.Allah bu hizmetlerden ayırmasın.Kırk yaşında bir çocuğum.Allah bizleri hakiki kul gerçek ümmet eylesin. Gönen’den sevgilerle…

 2. Ayşe Kestane dedi ki:

  Rabbimin güzel kulu. Allah senden razı ve memnun olsun. Ninnide söylediğim gibi dervişler gelsin bizim de elimizden tutsun yalvarışlarımı, o avam halime rağmen Rabbim duymuş ki sizlerle tanıştırdı. Ben güzel insanlar önceden varmış, şimdi yok derken, meğer varmışsınız. Sonsuz şükürler olsun. Allah Dünya ve Ahiret hayırlarını versin sizleri çooook seviyorum Allah için. Aciz bir kul.

 3. Pınar Dereli dedi ki:

  Sn: Neslihan Hanım…
  Programınızın iki saatinden faydalanabildim… Aileden başlayarak, mahalleye, topluluğa, cemaate yayılan bir anlayış programı, HARİKA!!
  O yüzden “kıskandım kaçırdıklarımı”. Sizi dinlediğim sürede, programda kaçırdıklarıma ağladım. Sevgilerle.

 4. Nezahat Boz dedi ki:

  Birlik,beraberlik ortak değerleri paylaşalım gibi çok değerli kavramlara farklı bakmayı öğrendim.Ayrıca bakmakla görmenin farklı şeyler olduğunu anladım.Daha sık gelmesini istiyoruz Neslihan hocamızın.Dua ile…

 5. Hafsanur Didar Ayhan dedi ki:

  Merhaba Neslihan Abla. Ben dokuz yaşındayım. Yaptığınız şeyler gerçekten benim çok hoşuma gitti. Anneleri ayağa kaldırdığınız zaman o kadar güldüm ki anlatamam. bazı söyledikleriniz ve komik cümlelerde hoşuma gitti. Bu arada sizin mikrofonunuzu taşımak da hoşuma gitti Sevgilerle.

Yorum Yap