Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’nin,  aktif resmî üyelerinin katılımıyla yılda bir düzenlediği eğitim ve istişâre toplantısı, bu yıl Karaman’da gerçekleşti.

Karaman Hazreti Ebu Bekir Kız Öğrenci Pansiyonu’nda yapılan programa, Ürgüp, Nevşehir, Balıkesir, Gönen, Biga, Konya, Zonguldak, Kütahya, Samsun, Kocaeli, Adana, Ankara, Karaman, İzmir, Bafra, Bandırma ve İstanbul’dan toplam kırk Gülberenk Arısı katıldı. Bir yıllık çalışmaların değerlendirildiği,  yeni sene için yeni çalışma alanlarının belirlendiği program, coşkulu bir kaynaşmaya da vesîle oldu.

Dinlediğimiz, dinlendiğimiz, kardeşliğimizi dillendirip hissettiğimiz programda, 2016 – 2017 hizmet yılı karneleri de sâhiplerini buldu. Başarı sıralamasında ilk üçe giren Gülberenk Arıları’nın açıklandığı kapanış oturumunda, heyecan yine doruktaydı! 🙂 Yıl birincisi Betül Şengül, yıl ikincisi Ayşe Akçay ve yıl üçüncüsü Hatice Serap Cantekin hanımefendileri tebrik ediyor, nice başarılı seneler diliyoruz. 🙂

Zarif ve mütebessim ev sahiplerimize ise candan teşekkür ediyoruz. 🙂

Seneye Kütahya’da buluşmak dileğiyle, ayrılmadık, sadece evlerimize döndük, bunu hepimiz biliyoruz! 😉

P_20170820_192916

 14 Yorum

 1. HİLAL ÖZÇELİK dedi ki:

  Gülberenk benim için Powerbank gibi. Manevi olarak bıkkınlığımda beni kendime getiren, olmam gerekeni hissettiren, beni heyecanlandıran yüreğimin ve aklımın bir parçası. Gülberenk benim gönül yuvam.

 2. Cemile Şirin dedi ki:

  Karaman’da bulununan bir arı olarak kraliçe arımız olan kıymetli Neslihan Nur Türk hanımefendiye canı gönülden teşekkür ediyorum. Bildiği ne varsa dünyalık hiç bir beklentisi olmadan bizlere aktarıyor. En sevdiğim yönü yanlışımızı anında düzeltip, doğrularımızı anında takdir ediyor olması…

 3. AYSEL ERKAN dedi ki:

  Layık olmasam da bizi bu güzel topluluğa dahil eden Rabbime hamdolsun.
  Neslihan hocama öğrettiği, kattığı her şey için çok teşekkür ediyorum. Kardeşlerime, kardeş oldukları için teşekkür ediyorum.
  Karaman ekibine bu değerli ağırlamalarından, yakınlığından ötürü çok teşekkür ediyorum. Hepiniz hakkınızı helal edin. Allah hepinizden razı olsun.

 4. Gülbin ATMACA dedi ki:

  Muhterem Neslihan Hocam;
  Müslümana dinlenmek kabirdedir!
  Bu gerçeği yaşadığım, bilhassa haz alarak gördüğüm hizmet grubu olmuştur Gülberenk.
  Üç günlük istişare programımızda nefsimi muhasebe ederek kendi eksik ve kusurlarımı gördüm. Bir yandan da güzel yol arkadaşlarının olması, paylaşılan zaman dilimlerinin, yapılan fedakarlıkların olması mutlu ve ümitvar etti bizi..
  Rabbim bu güzel yol arkadaşlığında biz acizaneyi de ayırmasın inşallah.
  Bir an önce toparlanıp, koşar adımlarla yürümeyi nasip etsin inşallah.
  Sizlere de biz acizaneyi hiç bir zaman bar bâr değil, yâr eylesin. Allah sizden sonsuza kadar razı olsun.

Yorum Yap