Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği & Türkiye Gençlik Platformu ortak çalışması olan Tebessüm Buluşmaları’nın ikincisi gerçekleşti.

Emânet konusunun işlendiği buluşma, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün, güldürürken düşündüren anlatımı ve seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla yine çok etkileyiciydi.

Nisan ayındaki üçüncü buluşma için adres, yine Kalem Koleji! Bekleriz!   🙂

CAM00009 (1)_320x1178 Yorum

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Bana çok güzel şeyler kattı 😀

 2. Merve Nur Altunay dedi ki:

  Geç gelmiş olmama rağmen çok hareketli bir program olduğunu düşündüm. Neslihan hanıma teşekkürler.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Tebessüm buluşmaları benim için bilgi veren, bilmediğim ya da yanlış bildiğim bilgileri öğrenmemi sağlayan, eğlenceli, bunaltmayan bir program. Neslihan abla sayesinde hiç sıkılmadan dinlediğimiz tebessüm buluşmasını seviyorum.

 4. Rabia Azizi dedi ki:

  Böyle buluşmalar bizler için çok eğitici. Hem değindikleri konuda insanlar için sorun olan konular. Çoğu insan bilmeden düşünmeden hareket eder.Böyle buluşmalar sayesinde insan neyin doğru, neyin yanlış olduğunun daha da farkına varıyor.

 5. Şükran Çınar dedi ki:

  Mükemmel bir sunum. Bildiğimiz şeylerin bu koşuşturmacalı hayatın içinde tekrar hatırlatılması çok güzeldi.Tekrar tekrar tebrikler, soluksuz izledim. Allah gücünüzü arttırsın.

 6. Zeynep Özdemir dedi ki:

  Değişik geldi ama hoşuma gitti. Selamlar 🙂

 7. Ziyaretçi dedi ki:

  Ben bu programa sonradan geldim. Kaşlarımdan çok şikayetçiydim. Halkın lafını hep kafama takıp kaşlarımı alırdım; ama artık sizden halkın sözlerine inanmamam gerektiini öğrendim, sağolun!

 8. Ziyaretçi dedi ki:

  Güzeldi, sonlara dogru performans daha da yükseldi.Başarılarının devamını dilerim. Gülmek bir insana bu kadar mı yakışır 🙂

Yorum Yap