GÜLBERENK MERKEZ:

Ali Kuşçu Mahallesi  Yusuf Ziya Paşa Sokak

No: 36 / A

Fatih-İSTANBUL

Merkez Tel:

0212 631 93 01

Konferans ve Konser Randevuları İçin:

0534 245 18 08

Üyelik Mürâcaatları İçin:

0505 834 75 91

Elektronik Posta:

gulberenkded@gmail.com

Web Site:

www.gulberenk.com

Mağaza: 

www.gulberenkmagaza.com28 Yorum

 1. Cemile Şirin dedi ki:

  Gülberenk! Adı ile müsemma olan bir dernek. Anne ve çocuk eğitimini en güzel şekilde veren bir müessese. Seninle büyüyorum Gülberenk! Seninle öğreniyorum! Rabbim râzı olsun, emeğine ve yüreğine sağlık!!!?❤️

 2. Selma Metinoğlu dedi ki:

  Bugün de diğer günler olduğu gibi güzel bir program dinledik. Teşekkürler Gülberenk, bence sen, ballı kaymak gibisin…

 3. Ferda Secen dedi ki:

  Selâmun aleyküm programınıza ilk kez katıldık, çook sevdik!

 4. Rabia Özçelik dedi ki:

  Merâkımı çekti, neden alışverişleri yaptığımız alan ingilizce? Birçok zorluk yaşayan arkadaşım oldu bu bağlamda, bilginiz olsun. Düzeltilmesi gereken bir ayrıntı diye düşünüyorum.

  • Gülberenk dedi ki:

   Kıymetli Râbiâ Hanım,
   Yurt içinden ve yurt dışından albüm talebi aldığımız için İngilizce olması iyi bir seçenek oluyor. Sipâriş oluştururken zorlanan müşterilerimiz dijitâl satış afişimizde yer alan telefon numaralarından bize ulaşabilir, destek alabilirler.

 5. Sümeyye Demirel dedi ki:

  Selâmün Aleyküm, ben Sümeyye Demirel bugünkü Uykudan Önce Programı’nı seyrettim ve çok sevdim. Neslihan Hocam’ın yönettiği bu güzel programda bulundum, çok güzeldi. Her zamanki gibi çok farklı, çok renkliydi. Hocam aslında zan etmemeyi hikâye eşliğinde anlattı. Dedikodu yapmamayı bir hikâye ile anlattı.♥️??

 6. Kardelen Güngör dedi ki:

  Çok teşekkür ederiz, ilk defâ katıldık lâkin çok memnun olduk. Farklı şehirde olduğumuz için katılamıyorduk. çevirimiçi program uzaklıkları yakın etti Elhamdulillah…

 7. Muhammed Mustafa YILMAZ dedi ki:

  Selâmun aleykum, ben üniversite öğrencisiyim. Uludağ Üniversitesi’nde Fransızca öğretmenliği okuyorum, Neslihan Nur Türk hanımı hiç tanımıyorum, ama Altınoluk dergisinde bir makalesini okudum ve çok beğendim. Çok farklı geldi bana, hem içerik içerikten de çok üslubu ve ben şamar yemiş gibi hissettim kendimi okurken. Allah râzı olsun, ben bu yazar hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorum, merak ettim…

 8. Cemre Iğırcık dedi ki:

  Selâmünaleyküm, nisan ayında 14 nisandan sonra da gösteri yapılacak mı acaba ?

  • Gülberenk dedi ki:

   Eğitici Çocuk Programlarımız her ayın ilk Cumartesi- Pazar günleri İstanbul’da sahnelenmektedir. Program tarih bilgilerine anasayfada sağ altta bulunan program takviminden tâkip edebilirsiniz.

 9. Fatıma Koç dedi ki:

  Selâmun aleyküm,
  Her ayın ilk pazarı olan cocuklara yonelik programı bu ayin ilk pazarı 1 Nisan’da mi olacak, yoksa bir sonra ki pazar mi olacak?

  • Gülberenk dedi ki:

   Kıymetli Fatıma Koç, programlarımız her ayın ilk cumartesi-pazar günleri sahnelenmektedir. Bu ayki programımız 7-8 Nisan’dadır.
   Program tarihlerini ana sayfamızdaki 2017-2018 Sezonu broşüründen tâkip edebilirsiniz. 🙂

Yorum Yap