Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nûr Türk, Gülberenk İstanbul Arıları’nın dâvetiyle tefekkür konseri programı için İstanbul’daydı.

Doğum günü,  ölüm günü, aşk ve tefekkür ü mevt mevzûlarına vurgu yapılan konser yaklaşık iki  saat sürdü.

İlmi Araştırmalar Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programa İstanbul’un çeşitli semtlerinden yaklaşık üç yüz kıymetli hanımefendi katıldı.

Programın ardından Neslihan Nur Türk, kitap ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzâladı.

Organizasyonda emeği geçen Gülberenk İstanbul Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

 

 

 27 Yorum

 1. Misáfir dedi ki:

  Gerçekten ilk defa böyle bir sohbet ortamına katıldım. Mehmet Ákif Ersoy kursu öğrencisiyim. Kütahya’dan geldim. Kütahya’da nasip olmadı ama burada nasip oldu, ne mutlu. Ablamın hocasıymış Neslihan hocamız. Mutlaka katıl programlarına, dedi. İyiki de demiş. Allah ondan da sizden de rázı olsun. Rabbim cennetinde kavuştursun.

 2. Ayşe Yüsra Sarı dedi ki:

  Neslihan Hocam,sizi çok seviyorum. Tabii sevmek sayılırsa:) Sizi rol model olarak görüyorum. Sizde; annem ve ben kendimize dair bir şeyler buluyoruz. Allah gücünüzü kuvvetinizi arttırsın. Dün herhálde annem, dedemle neneme yeni çıkan kitabınızı okumuş, çok etkilenmişler. İnşallah ölüm gününüzü kutlarız, o gün gelmeden nice şüdegán yetiştirmeniz duasıyla…

 3. Misáfir dedi ki:

  Sevgili Neslihan Hanım; bugün hislerime tercüman oldunuz. Hasbelkader çok şarkı dinleyen biriydim çocukken ve gerçekten de bunlar aklıma gelince tefekkür ediyordum. Ancak şarkıları hafızamda biriktirdiğim, kaydettiğim için çok utanıyor -tövbe-ediyordum. Bugün beni çok mutlu ettiniz. Allah sizden rázı olsun.

 4. Gönül Şenol dedi ki:

  Selamûn aleyküm Neslihan Hanım
  Her ne kadar programda yer alamasam da kapıdan sizi sonuna kadar dinledim. Ağzınıza, yüreğinize sağlık. Program boyunca anlattığınız her şeyde kendimi buldum, sanki beni anlattınız, teşekkür ederim. Bir dahaki programınızı iple çekiyorum ona vaktinde gelmeye çalışacağım. Saygılarımla…

 5. Fatma Zehra Topal dedi ki:

  Selamün Aleyküm Muhterem Hocam,
  Hayat yolculuğunun garip bir yolcusu olduğumuzu ve daha önce ne kadar az seyrettiğimizi düşündüğümüz içimize “bir hoş sefer” vesilesi olduğunuz için müteşekkiriz..
  Rabbim sadakay-ı cáriyenizi kabul buyursun.Burada yolumuzu kesiştiren Yüce Mevlám Livá-ul Hamd sancağı altında da yollarımızı kesiştirsin inşallah. Sizi seven muhibbánınızı duálarınızdan eksik etmeyiniz…Fatma Zehra Topal (Gülberenk İrtibat’tan :-))

 6. Sümeyye Saliha dedi ki:

  Canım Neslihan Hocam; hiç şarkılara bu yönünden bakmamıştım!
  Allah rázı olsun. Tefekkür ettirdiniz bize.. Sizi seviyoruz.
  Azerbaycan’danda iken isminizi duymuştum ama bu kadar tatlı bir hocahanım olduğunuzu bilmiyordum.
  Sizi tanıdık ve çok sevdik.
  Allah tefekkürümüzü dáim etsin…
  Zaráfet 2020… Azeri Sümeyye Saliha..

 7. Hilal Aslan dedi ki:

  Neslihan Ablacığım merhaba; çocukluğumdan beri çabuk şarkı ezberlememin ve dinlememin kötü ve acı bir şey olduğunu düşünüyordum. Lákin bugün sizinle ezberledigim şarkıları “tefekkür” ile tekrar etmek ve kendimi özgürce bir konser salonunda konser dinlerken bulmak çok değişik bir duyguydu. ” Helal dáire keyfe káfidir”. Bu alanları böyle güzel tebliğ yerlerine çevirdiğiniz için teşekkür ederim. Aylık konser duyurularınızı bekliyorum. Gülberenk sevdalısı Ayşe’nin annesi Hilal Aslan.

Yorum Yap