Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir Konferans Programı için İlim Yayma Cemiyeti Beylikdüzü Şubesi Hanımlar Kolu ve Gür-Der’in dâvetiyle İstanbul’daydı.

Dindar Gençlik konulu konferansta; Müslüman gençlik, Allah sevgisi, ibâdetlerin önemi, tefekkür, internetin zararları konuları üzerinde duruldu.

Gürpınar Kız Kur’ân Kursu Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa yaklaşık iki yüz hanımefendi katıldı. Mini bir konserin de verildiği program yaklaşık iki saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen İlim Yayma Cemiyeti Beylikdüzü Şubesi Hanımlar Kolu ve Gür-Der yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_88656 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Neslihan Hocam iyi ki geldiniz. Sizi çok sevdim. Ağzınıza sağlık. Anlamadığımı bile sizinle anladım. Size duâ etmeyi unutmayacağım. Hep mutlu olmanız dileği ile…
  Sizi seviyorum.

 2. Misâfir dedi ki:

  Değerli vaktinizi bize ayırdığınız için teşekkür ederiz.

 3. Ayşenur Coşan dedi ki:

  Siz çocuk ruhlu, çok güzel birisiniz. Sizi tanıdığıma çok sevindim.

 4. Rana Ceren Canbay dedi ki:

  İlk defa kendimi gerçek bir seminerde hissettim. Çok mutlu oldum. Kendi dilimden yani çocuk dilinden bir seminer dinledim. İnşallah başka seminerlerde yine görüşürüz.

 5. ZEYNEP YILMAZ dedi ki:

  Selâmun aleyküm, sizi küçüklükten beri Gülberenk’ten tanıyorum ve sizi çok seviyorum. Oyunculuğunuz ve sesiniz çok güzel. “Yardımlaşalım” şarkınızı da çok seviyorum. inşallah bir daha görüşürüz.

 6. SUEDA YILMAZ dedi ki:

  Selâmun aleyküm. Ben sizi 4 yıldır tâkip ediyorum. Gülberenk programlarına katılıyorum. Allah istifâdeli eylesin.

Yorum Yap