Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Anadolu Yakası Sivil Toplum Kuruluşları Platformu’nun (AYSİT) dâvetiyle bir Konser Programı için İstanbul’daydı.

Pendik İmam Hatip Lisesi Yurdu’nda gerçekleşen Tefekkür Konseri’ne, İstanbul ve çeşitli illerden kıymetli hanımefendiler katıldı.

Tefekkür dolu program yaklaşık iki saat sürdü. Adından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk kitaplarını katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen AYSİT Platformu yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

 

 

 6 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Gerçekten bugünkü dersinizden çok şey çıkarttım.
  Bugünkü sohbetiniz gerçekten herkese cevap oldu, teşekkür ederim. Allah râzı olsun. Sizi tanıdığıma çok sevindim.

 2. İlknur ARSLAN/ Ayşenur GÜRE dedi ki:

  Hocam efsaneydi yaa! Lütfen bir daha gelin, ayda iki üç kez felan… Tefekkür ufkumuz açıldı, at gözlüklerinden sıyrıldığımızı hissettik. Meğer o şarkılarda ilâhi ne mânâlar gizliymiş.:-)

 3. Sena BAKIRCI dedi ki:

  Faydalı bir program olduğunu düşünüyorum. Sizlerin verdiği eğitimler sayesinde genç kardeşlerimin kendilerine çeki düzen vereceklerini düşünüyorum. Faydalı, hayırlı bir nesil için bu güzel kardeşlerimize ihtiyâç var. Allah verdiğiniz hizmetleri kabûl ve makbûl etsin. İlim ve güzelliklerinizi artırsın. Âmin.

 4. Semanur ÇİFTÇİ dedi ki:

  Hocam ufkumu açtınız, çok teşekkür ederim. Ben sizin gibi insanlarla karşılaşmayı çok isterdim, sonunda sizinle tanıştım. Allah’ıma binlerce defâ şükürler olsun. Allah sizinle tanışmayı herkese nasîp eylesin.
  Âmin.

 5. Misâfir dedi ki:

  Tefekkürü hiç bu kadar güzel dinlememiştim. Şarkılara karşı bakış açımı değiştirdiğiniz için çok teşekkür ederim. Lütfen bir daha gelin.

 6. Misâfir dedi ki:

  Hocam, iyi ki geldiniz. Sohbetinize bayıldım. Tekrar gelmenizi isteriz hocam. Tefekkürü hiç bu kadar güzel dinlemedim. Şarkılarınızı çok değişik bir duyguyla dinledim. Hocam, Allah sizden râzı olsun.

Yorum Yap