Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Aziz Mahmud Hüdâyi Kız Kur’ân Kursu’nun dâvetiyle konferans programı için İstanbul’daydı.

Konferansta, son zamanlarda yaşanan âfetlerin hikmeti, ölüm, ihlâs sırrı, özgüven gibi mevzûlardan bahsedildi. Gülberenk Uçurtma Marşı dinlenildi ve üzerinde tefekkür edildi.

Kur’ân kursunun mescidinde gerçekleştirilen ve yaklaşık iki saat süren konferansın ardından, Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl edip soruları cevapladı.

Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz.17 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  İlk başta ben de kendimi pek sevmiyordum; ama sohbetten bakış açım değişti. İnsanın kendini sevmesinin büyük bir nimet olduğunu bilmiyordum. Ta ki Neslihan hocamızın bugünkü yaptığı sohbete kadar. Farkındalık kattığı için kendisine teşekkkür ederim. Allah râzı olsun. Ve sohbetten sonra kendime bir söz verdim. Her dâim kendimi geliştirmenin ve kendimi sevmenin peşinde olacağım.

 2. Misafir dedi ki:

  Hocam sesinizi çok beğendim, maşallah.

 3. Zeynep TUZALAN dedi ki:

  Sizin gibi genç bir hanımefendinin sohbeti dinlemekten gurur duyuyorum. Sohbetlerinizin ve dinletilerinizin devamını arz ederim.

 4. Kübra MERİÇ dedi ki:

  Organik ve orjinal insan görmeyeli çok olmuş sanki. Gözüm, kulağım şenlendi. Teşekkür ederiz, kendinizi nasıl sevdiğinizi bize de öğrettiğiniz için. Yeteneklerinizi size bahşeden ve bizi sizinle buluşturan AllâH’a hamdolsun. Allah râzı olsun.

 5. Nursel AKTAŞ dedi ki:

  Es-selamu Aleyküm
  Kursumuza geldiğiniz için çok mutlu oldum.Semineriniz çok komik olmakla berâber çok mâneviyatlı da geçti. Allah râzı olsun.

 6. Şeyma GEZİCİ dedi ki:

  Jest ve mimikleri ile heyecânımızı her an diri tutan Neslihan hocamıza kursumuza teşrifleri için çok teşekkür ederim. Sohbetinde bulunduğum için çok şanslı hissediyorum. Kalperimizdeki coşku dâim olsun inşallah. Her dâim kendi ayakları üzerinde duran, üreten; hattâ üretmek zorunda kalan Neslihan hocamı kendime güzel bir örnek olarak gördüm. Rabb’im hocama iki cihan saadeti versin. Onu seviyoruz.

 7. Kevser DANIŞ dedi ki:

  Çok güzeldi maşallah. Kursumuza bir daha bekleriz.

Yorum Yap