Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Mürebbiye (Eğitimci) & Müellife (Yazar) Neslihan Nur Türk, Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin dâvetiyle tefekkür konseri programı için İstanbul’daydı.

Programda aşk, ilâhi aşk, ölüm konuları başta olmak üzere birçok konuda tefekkür yapıldı, kıymetli eserler icrâ edildi.

Lise’nin konferans salonunda gerçekleştirilen programa, okulun öğretmen ve öğrencilerinden oluşan toplam ikiyüz on kıymetli hanımefendi katıldı.

Yaklaşık iki saat süren programın ardından Neslihan Nur Türk, kitap ve cd’lerini katılımcılar için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen, başta meslek dersi öğretmeni Ayşe Öztürker Hocahanım olmak üzere, Fatih Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂16 Yorum

 1. Merve ARTIK dedi ki:

  Ben 15 yaşındayım. Bu kadar güzel program görmedim. Çok güzeldi, çok mutlu oldum. Ben de yazılar ve şiirler yazıyorum. Bana yazarlık ve şâirlik hakkında bilgi vermenizi istiyorum. Bir de size akrostiş yazıyorum:
  Neslihan Hocam çok güzel anlattınız.
  En güzel programdı Neslihan Hocam.
  Sesiniz çok güzel, Allah güç versin.
  Leylaklar gibi râyihalar saldınız.
  İyi ki geldiniz Neslihan Hocam.
  Hakkınızı ödeyemeyiz Hocam.
  Anlattıklarınız beni çok mutlu etti.
  Nur saçıldı mekânımıza Hocam.

 2. Ebrar Ravzâ CANİK dedi ki:

  Derinden etkilendim Hocam.Beni namaza çeken ve hayatıma farklı yön vermemi sağlayan içten bir konser oldu. Bu nedenden dolayı çok teşekkür eder tekrardan bekleriz. Pazartesi günleri yetişemesek de Cumâ günleri uğramaya çalışacağız.

 3. Zeynep ESKİ dedi ki:

  Konser deyince pop müzik söyleyen sanatçı bekliyorduk. Fakat Allah râzı olsun sizden. Tüm okullardaki en bilgili, eğlenceli, edelim konser oldu. Sizin anlattıklarınızdan sonra ” AŞKA ÂŞIK OLDUM” diyebilirim. O güzel gülüşünüz hiç eksilmesin. Hep mutlu olun. İnşâllah başka bir zaman tekrar görüşürüz. Cennet’te buluşmak dileğiyle…

 4. Misâfir dedi ki:

  Bu güzel anları, saatleri bize yaşattığın için teşekkür ederim. Sizi gerçekten çok sevdik. Umarım siz de bizi ve okulumuzu sevmişsinizdir. Allah yolunuzu açık etsin. Sizi bir daha görmek için sabırsızlanıyorum.

 5. Esmânur ERDEM dedi ki:

  Başta pek bana göre olamayacağını düşündüm. Fakat güzel duygularla gidiyorum. Beğendim.

 6. Fatma ÇELİK dedi ki:

  Vaktim çok güzel geçmiş oldu. Size çok teşekkür ederim, buraya gelip de bizimle böyle güzel vakit geçirdiğiniz için. İyi ki geldiniz, sizi çok sevdim. Umarım sizi yine dinleme şansım olur.

Yorum Yap