Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK, İzmir’deydi.

Konferans ve Eğitici Çocuk Programı ile İzmir’in kıymetli hanımlarına ve sevgili çocuklarına ulaştı.  Kutlu Doğum konulu bu programlarda, Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa Sallallâhu aleyhi ve sellemin sünnetlerini yaşamamızın ne kadar önemli olduğu, O’nu hayatımızın her ânında anmamız ve yaşatmamız gerektiği üzerinde duruldu.

Gerek yetişkinler, gerekse çocuklar tarafından büyük bir beğeni ile tâkip edilen her iki program için Büyük Hatay Kız Kur’an Kursu hocalarından kıymetli Huriye DİKİCİ hanımefendiye gönülden teşekkürlerimizi sunuyor, Aralık ayında tekrar birlikte olacağımız günleri sevinçle bekliyoruz. 🙂

 

IMG_1770

IMG_1764

IMG_1784

IMG_1794

IMG_1819

IMG_1808

IMG_1752

IMG_1748

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 53 Yorum

 1. Huriye Dikici (34 yaş) dedi ki:

  Heybesinde saygı ve edep…
  Vakte riayet konusunda hassasiyet…
  Hizmet yolunda disiplin ve samimiyet …
  İslam vakarını gönlüne nakış nakış işlemiş asil hanımefendi Neslihan Nur Türk hocamızı İzmir olarak ağırlamaktan şeref duyduk…

  Programdan bize geriye kalan ise tarifi imkansız bir huzur… hasret…

  Lütfu ilâhî olan kabiliyetlerini eğitim ve gayretle zirvelere taşımış olan Neslihan hocamız, Gülberenk kutlu doğum programı vesilesiyle İzmirli minik yüreklere gül kokulu tohumlar attı. İzmirli hanımlar da ağustos sıcağında deniz ve sahilde olmak yerine, İzmirli minikler islami değerleri öğrensin diye programa getirdiler. Katılan hanımların, çocuklarına bu şahane programın mesajlarını sıklıkla vurgulayarak pekiştirmesi Gülberenk hizmetinin hedefini on ikiden vurmasına vesile olacaktır.

  Gülberenk bir medrese, bizler de talebeleriyiz. Gönüllerimizin pasını silen Gülberenk hizmetinde Rabbim bizleri daimi eylesin ve muvaffak kılsın. Çok kıymetli Neslihan Hocamızın da yüzünde hep bir tebessüm olarak kalmayı nasib eylesin. Nasibimiz varsa Kıymetli Neslihan hocamızı sıklıkla İzmir’de ağırlamak istiyoruz. Rabbim Hocamızın her nefesinden razı olsun inşaallah. Amin.

 2. Ayse Dayioglu dedi ki:

  Hersey harikaydi Allah razi olsun Aralik ayini sabirsizlikla bekliyoruz:)5

 3. gülberenk izmir hanımlarından dedi ki:

  Harika bir program çok teşekkür ederiz 🙂

Yorum Yap