Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir konferans ve bir konser programı için Seyyid Burhâneddin Hz. Hizmet Vakfı’nın dâvetiyle Kayseri’deydi.

Kudüs konulu konferansta, Kudüs’ü ciddiyetle gündemimize almamız, maddî mânevî destek olarak oradaki kardeşlerimizin yanında olmamız gerektiğinden bahsedildi. Geleceğe dâir ümitlerin yeşerdiği, niyetlerin alındığı; geçmişe dâir tevbelerin edildiği ve gönüllerin bir başka coştuğu program yaklaşık iki saat sürdü.

Dinlemek ve duymak arasındaki farkın vurgulandığı, Neslihan Nur Türk’ün birbirinden güzel eserler seslendirerek tefekkür ufkumuza genişlik kattığı Aşk konulu tefekkür konseri programı ise iki saat sürdü.

Kadir Has Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen, Nevşehir ve Ürgüp’ten kıymetli hanımefendilerin de katıldığı programlara, lise ve üniversite talebesi hanımefendilerin ilgisi oldukça yoğundu. Kayseri, yaklaşık bin kişinin katıldığı program ile coşkulu saatler yaşadı.

Programın organizasyonunda emeği geçen Seyyid Burhâneddin Hz. Vakfı yetkililerine, Sema ALTUN Hanımefendi’ye ve ekibine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz.

IMG_7230

IMG_7234

IMG_7231

IMG_7232

 25 Yorum

 1. Hacer Sevde Bektaş dedi ki:

  Ben programı çok beğendim, her zaman sizi dinliyorum. Bizim için de program istiyorum.
  Hacer Sevde Bektaş (4.sınıf)

 2. Misâfir dedi ki:

  Selâmün Aleyküm.
  Çok güzel bir programdı 🙂 İnşallah tekrarı nasîp olur. Vesselâm.

 3. Misâfir dedi ki:

  Tekrardan buralara hayırlı bir şekilde gelmenizi istiyoruz inşallah. 🙂

 4. Misâfir dedi ki:

  Bismillahirrahmanirrahim
  Kıymetlim, Cenâb-ı Hakk senden râzı olsun. Seni seviyoruz. Çok güzelsin güzellik.

 5. Misâfir dedi ki:

  Selâmün Aleyküm Neslihan Hocam,
  Nasılsınız? 🙂 İyi ki geldiniz. Rabbim devamını nasip etsin inşallah. Çok içten ve samîmisiniz. Sizi çok seviyorum. İnşallah hedefinize ulaşırsınız. Allah’a emânet olun. 🙂

Yorum Yap