Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, Kayseri Şehbal Gençlik Gelişim Merkezi ve Kayseri Erkam Eğitim Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü’nün dâvetlisi olarak Kayseri’deydi.

Eğitimci Yazar Neslihan Nur  TÜRK’ün sunumuyla gerçekleşen “Sevgi” temalı konferans, Kayseri İl Kültür Turizm Müdürlüğü salonunda gerçekleşti.

Yüzlerce seyircinin, büyük bir sevgi ve ilgiyle tâkip ettiği konferans, iki saat sürdü. Program sonunda her birimizin gönül deryasında tatlı bir dalga, düşünce ufkunda ise bazen acıtan bazen umut veren bir nefis muhasebesi vardı.

Yeniden, bir daha, tekrar gelin diyen muhterem Kayserililerle Mayıs ayı için tekrar sözleştik. Başarılı organizasyonu için, yetkili kardeşlerimize candan teşekkürü de borç bildik. 🙂

sam_9777 sam_9820 sam_991643 Yorum

  1. Sevgi Kelebeği Büşra dedi ki:

    Sevgi Kelebeğinden. Hoş geldin kalbi, gönlü, yüreği güzel ve özel insan. Şehrime, gönlüme, kalbime.Varlığın bana bir armağan.Hayatı sevginin gözünden,dünden en önemlisi ruhumdan yansıtan özel hanım. Varlığına elhamdülillah. Bugün Rabbim o kadar güzel ve özel bir tevafukla sizi bizim karşımıza çıkardığı için Rabbim’e sonsuz şükürler olsun. Bu atmosferde yaşadığım her an her dakika anlatılmaz bir hatıra idi benim için ve kendini ifade edemeyen bir çok kadının sesi olarak ifade etmek istedim. Sana sevgi dolu ellerle yapılan her zerresinde sevgi dokunuşu olan kırmızı güllerimizi hediye ediyoruz. Hikâyesi çok özel ve çok güzel bir emek olan güllerimiz miniklerin küçük ellerinde şekil alan, lise öğrencilerinin maneviyatla bütünleştirdiği kutlu doğum haftasına yönelik kendi ellerimizle hediye edilen güller. Size de nasip oldu. Her baktığınızda sevgi kelebeklerini hatırlarsınız.

  2. DUDU GÜL GÜMÜŞ dedi ki:

    ESSELAM 🙂 sevgisiyle ilk gelişinde içimi ısıtan Neslihan Hocam. Elhamdülillah Rabbim’e bana bu güzel sohbete katılmayı nasip ettiği için. Benim için bugünün çok farklı bir anlamı var. 22 Ekim 2016 çünkü daha ilk konuşmanızda içimi rahatlatan ruhumun doyacağına inandığım bir nevi doyacağımı hissettiğim o incelik gerçekten içime işledi ve çoğu sohbette arayıpta bulamadığım o içtenlik için ayrıca teşekkür ederim. Rabbim nasip ederse bu yolda yürümek bu yola ömür koymak yüreğimin içine sığmayan bir özlem. Ve en büyük kazanımım “artık farkında olmak zorunda “ olduğumuzdur. Rabbim razı olsun ve yolunuzu da her zaman açık etsin. Selam ve dua ile Rabbime emanet olun.

  3. Muradiye Vakfının Hizmetkarlarından Mevlüde Alıcı dedi ki:

    Öncelikle Allah’ın rahmeti bereketi üzerinize olsun inşallah. Kayseri’ye sesiniz olmadığı halde tebliğ yapmak için geldiğiniz için çok teşekkür ederim. Allah-u Teala sizin gibi mükemmel bir insanı bizlerle karşılaştırdığı için çok mutluyum. Rabbim inşallah bizlere de sizin gibi hayırlı yerlerde hizmet etmeyi, ilim almayı ve ilmimizin zekatını verebilmeyi nasip etsin. Tebliğ etmeyi sadaka-i cariye yapmayı bizlerde lutfeylesin inşaallah. Osman Nuri Topbaş Üstad’ımızında dediği gibi affın asıl sahibi Allah’tır. İnsanlar da gönüllerindeki Allah sevgisi ve muhabbeti kadar affedebilirler. İnşaallah bizlerinde kalbinde ALLAH aşkı, sevgisi, muhabbetinin artması dileğiyle.

Yorum Yap