Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Seyyid Burhaneddin Hz Hizmet Vakfı’nın dâvetiyle konser programı için Kayseri’deydi.

Öğleden önce ikiyüz elli kadar kıymetli hanımefendi ile Allah için vermek, sevgi ve hizmet konuları ağırlıklı olarak, yaklaşık iki saat hasbihâl /soru-cevap programı yapıldı.

Öğleden sonra gerçekleştirilen tefekkür konserine Kayseri ve çevre illerden yaklaşık yedi yüz kıymetli hanımefendi katıldı.

Programlarda Gülberenk Prodüksiyon’un çiçeği burnunda marşı Mescid-i Aksâ / Mağrur Gülümüz(*) klibi coşkuyla seyredildi.

Erkam Gençlik Merkezi Necip Fâzıl Kısakürek Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen konserin ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl etti, kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı. Program yaklaşık iki saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen Seyyid Burhaneddin Hz Hizmet Vakfı yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

*Bknz:21 Yorum

  1. Misâfir dedi ki:

    Selâmun Aleyküm Hocam, programınızı heyecan ile dinliyoruz. Emeğinize sağlık. Rabbim gücünüzü kuvvetinizi artırsın. Programınızdan sonra âcizane bir daha kendime geliyorum. Hak râzı olsun, hizmetlerinizi katında makbûl eylesin. Bize de sizdeki aşkı nasîp eylesin. Selâmetle..

Yorum Yap