Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk, Fetih Kültür Vakfı’nın dâvetlisi olarak Kocaeli’deydi. Kocaeli Uluslararası Gençlik Merkezi salonunda gerçekleşen  konferans ve konser programları, Kocaeli’nin kıymetli hanımefendilerinin katılımıyla ve büyük bir coşkuyla gerçekleşti.

Harekette Bereket konulu konferans ve Sevgi temalı konser programları, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği yönetim kurulu başkanı, Eğitimci Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından verildi.

Sevgi dolu katılımı için Kocaeli halkına, özenli ve içten ev sahipliği için de Fetih Kültür Vakfı’na candan teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine birlikte olmayı diliyoruz. 🙂

IMG-20170212-WA0075

IMG-20170212-WA006828 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  Kalbimin pası silindi derler ya, o durumdayım. Ne güzel hizmetleriniz var. Ne mutlu size…

 2. Misafir dedi ki:

  Tefekkur konseri, alışılmışın dışında bir konserdi. Basta biraz farklı geldi. Ama sonradan anladımki, isyan icinde olsa bile aslinda hersey özünde Rabbimi zikrediyor. Mesele;ardindaki perdeyi gorebilme. Farklı bir bakış öğrendik ve o mesele cok farkli bir boyuta ulasti.

 3. İsimsiz dedi ki:

  Allah razı olsun. Çok maneviyatlı, istifadeli bir seminerdi.

 4. Misafir dedi ki:

  Emeği geçenlerden Rabbim razı olsun. Mükemmeldi!

 5. Misafir dedi ki:

  Hayatımdaki en etkileyici konferanstı. Allah razı olsun…

 6. Hafize Gözde Güven dedi ki:

  İyiki geldiniz. Şehrimizi şereflendirdiniz. 5 gün önce sizi görmek istediğimi bir ablama söylemiştim. Tevafuk… Allah razı olsun. Sizinle dost olmak isterim. Allah için..

 7. Fatma DURUL dedi ki:

  Mükemmel ötesi bir derya..

 8. Hatice DEMİR dedi ki:

  Rabbim hizmetlerinizi dâim eylesin inşallah. Âmin.

Yorum Yap