Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Anadolu Aile Derneği’nin (ANADER) dâvetiyle konferans programı için Konya’daydı.

Vakit Dar konulu konferansta; merkezimizde kim-ne var, kafamıza taktığımız meseleler neler, Kur’ân ve sünnet üzere yaşamak, istidâtları Allah için seferber etmek, boş durmayan şeytan’a karşı dikkatli olmak, çocuklarımızı kıymetli eserler ile yetiştirmek başıkları üzerinde duruldu.

Konferansa, dernek üyeleri ve yakınları, eğitimciler, gönüllüler ve Konya’nın kıymetli hanımefendilerinden oluşan ikiyüz altmış kişi katıldı. Program esnâsında misâfirlerin küçük çocukları için, başka bir salonda masal ve boyama etkinliği yapıldı.

Bera Otel’de gerçekleştirilen konferansın ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl etti, kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı. Program yaklaşık üç saat sürdü.

Daha sonra Anader dernek binasında, genç hanımefendiler ile 15:00-17:00 saatleri arasında hasbihâl yapıldı.

Organizasyonda emeği geçen Anadolu Aile Derneği (ANADER) yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_2578Yorum Yap