Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir konferans programı için Altın Çocuk Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin dâvetiyle Kütahya’daydı.

İslâm Kültüründe Annelik konulu konferansta; annelik, bir hanım olarak dikkat edilmesi gereken hususlar, anneliğin kişinin kendi gelişimi ile doğru orantılı olduğu konuları üzerinde duruldu.

Kütahya Belediye Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen, iki yüz kişinin katıldığı program yaklaşık iki saat sürdü.

Tâkip eden pazar günü İlim Yayma Cemiyeti talebeleri ile söyleşi yapıldı.

Organizasyonda emeği geçen Altın Çocuk Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği yetkililerine ve Gülberenk Kütahya Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

IMG_0158

d8219dc4-eea9-40df-838b-37401f16bd1770 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel bir programdı. Rabbim hizmetinizi dâim ve sizi muvaffak etsin. Tüm ümmete faydalı kullar olabilmemiz duâsıyla…

 2. Misâfir dedi ki:

  Vesîle olan herkesten Allah râzı olsun. Seher, bu programla da aklımızdan çıkmayacak inşAllah. Çok güzeldi.

 3. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel ve katkılı bir programdı. Fikirlerimi çok değiştirecek inşAllah. Allah râzı olsun.

 4. Misâfir dedi ki:

  Bu programı yapanlardan Allah râzı olsun; çünkü o kadar çok ihtiyacımız varmış ki ruhumuzun, bedenlerimizin aslında asıl olana döneceğini anlamak, kavramak için, bir kere daha düşünmek için artık daha bilinçli bir mü’mine olacağım inşaallah. Neslihan ablamdan Allah râzı olsun. Onun gibi mü’mine bir insan olmayı nasîp etsin inşaallah. Çok güzeldi, bir daha olsun istiyoruz.

 5. Misâfir dedi ki:

  Değerli Hocam; anlattıklarınız o kadar etkili ki hayatıma farklı farklı bir kapı araladı. İnsan insanın vesîlesidir kimi zaman. Siz de bize bu mânâda vesîle oldunuz. Rabbim râzı olsun. Dediklerinizi unutmayacağım ve kendime öğüt olarak hayatıma aksettirmeye çalışacağım. Bu dünyada olmazsa şayet, cennette görüşmek üzere inşaallah.

 6. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel ve verimli bir programdı.

 7. Misâfir dedi ki:

  Bugüne kadar dinlediğim sohbetlerin en güzeliydi. Neslihan hocadan Allah râzı olsun. Bizim kendimize gelmemizde vesîle oldu. Duâlarımız sizinle.

 8. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel bir sohbetti. O kadar güzeldi ki eksiklerimin çok olduğunu öğrendim. Düşüncelerimin çok farklı olduğunu… Ölüme, ölenlere üzülmenin faydasız olduğunu; yarın ölecekmişiz gibi amellerimizi ihlaslarımızı ertelememiz gerektiği ve birçok şeyi anladım. Allah hepinizden râzı olsun inşallah.

 9. Misâfir dedi ki:

  O kadar güzel bir programdı ki Allah hepinizden râzı olsun. İnşAllah hayatımda olan birçok şeyi değiştirmeye çalışacağım. Allah rızâsı için yaşayacağım.

 10. Misâfir dedi ki:

  Bismillâhirrahmânirrahim.
  Neslihan Nur Tük artık kitaplarından istifâde edeceğim insan. Genelde sohbetlerde o farz kesinlikle yapmalısın, bu böyle, şu şöyle denilir. Ama bu bambaşkaydı. Yirmi yıllık hayatımdaki en keyifli sohbetti. Mimikleriniz, hareketleriniz, konuşmalarınız şu ân gençliğin tam problemlerine hitap ediyor. İlim Yayma Cemiyeti öğrencisi olarak ayda bir ya da iki ayda bir sizinle olmak isterim. Dualarım sizinle.

Yorum Yap