Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Mürebbiye (Eğitimci) & Müellife (Yazar) Neslihan Nur Türk, Altın Çocuk Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin dâvetiyle konferans programı için Kütahya’daydı.

Nağmelerle Terbiye konulu konferansta, müziğin eğitimdeki yeri, helâl/haram olan müzikler ve bunlara dâir örnekler üzerinde duruldu.

Aksâ’nın şu anki vaziyetinden bahsedildi. Mağrur Gülümüz/ Mescid-i Aksâ Marşı dinlendi kurtuluşun çok yakında olduğu inancı pekiştirildi. Coşkuyla tamamlanan programın bitiminde Altın Çocuk Kreşi öğrencileri Örnek Ol şarkısını söyledi ve Neslihan Nur Türk’e teşekkür etti. İki yüz kıymetli hanımefendinin katıldığı program yaklaşık iki saat sürdü.

Vâhid Paşa Yazma Eser Kütüphânesi’nde gerçekleştirilen programın ardından, Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl etti, kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı.

Organizasyonda emeği geçen Altın Çocuk Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂37 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Farkındalık kazandırdığınız için Allah râzı olsun. Elli kadından biri de siz olursunuz inşALLAH . Sevgi ve muhabbetle…

 2. Esrâ Eğret dedi ki:

  Selâmün aleyküm,
  Kütahya’da vermiş olduğunuz, pedagojik formasyon dersinize katıldığımdan bu yana, size çok büyük bir hayranlık ve sevgi besliyorum. Size, değerli Meltem Hanım’a da Kütahya’ya sizi kazandırdığı için minnet ve teşekkür borçluyum. Rabbim yaptığınız hayırları mîzânınıza koysun. Kendimi çok şanslı hissettim. Bugün anlattıklarınızı düşündüğümde, hiç ninniyle uyutulmadım,36 yaşındayım,3 çocuğum var ve hepsini babaannemin ilâhileriyle büyüttüm.

 3. Misâfir dedi ki:

  “Sen’siz Olmaz” şarkısı ile bende, içimde olan, o peygamber aşkını ,yeniden bir ateşle yaktığınız için, Allah sizden râzı olsun. Bugünkü sohbetinizden Rabbim katında çokça feyz almak ve yeni yetişen nesle bir katkımız , Allah’ın izniyle vesîle olabilmek duâsıyla.
  Artık; bugün sizi ismen duâ defterime ekleyeceğim inşallah.
  Allah’a emânet olun.

 4. Misâfir dedi ki:

  Her zaman dört gözle beklediğim eğitimcilerden birisiniz. Hoş geldiniz, hep geldiniz hattâ mümkünse gitmeyiniz.?

 5. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun.
  Allah’a emânet olun.

 6. Misâfir dedi ki:

  İslâmı ne kadar yanlış anladığımızı gösterdiğiniz için Allah râzı olsun.

 7. Misâfir dedi ki:

  İçimde yanan Kudüs aşkını yeniden alevlendirdiniz. Her zaman duâlardasınız. Yan yana namaz kılınca, bol bol duâ ettim size. Ve duâmdır 50 kadından biri de siz olun, duâ edin, biri de ben olayım.

Yorum Yap