Sevgili Ziyaretçilerimiz,

Altın Çocuk Derneği ile Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, ortak bir çalışma ile Kütahya’daki eğitimciler için Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi organize etti.

Atmış beş eğitimcinin katılım belgesi almaya hak kazandığı derslere, Diyanet ve Milli Eğitim kadrosunda görev yapmakta olan hoca hanımlar, fahrî eğitimciler ve anneler katıldı.

Katılımcılar Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından verilen iki günlük yoğunlaştırılmış eğitimde, toplam on altı saat ders aldılar. Son derece verimli geçen dersler boyunca, zaman zaman hüzünlü, zaman zaman neşeli dakikalar yaşandı. Son dersteki değerlendirmede, ortak görüş ise şuydu: “Müzikâl Değerler Eğitimi Dersi, bize yeni bir ufuk açtı!”

CAM00575

CAM00577

CAM0057422 Yorum

  1. Misafir dedi ki:

    Sevgili Neslihan Hanımefendi.Bu seminer ile hizmet dünyamıza bir pencere açtınız.Zaman içinde durgunlaşan gönül alemimize hareket ve hizmet heyecanı kattınız.Allah sayılarınızı arttırsın.Sizin de hizmetinizi bereketlendirsin.Netice hasıl olsun.İnşallah.

  2. Nurdan Ayyıldız dedi ki:

    Güzel ve hayırlı hizmetlerde bizim için bir rehber oldunuz.Bu iki gün de,bizim bir fırsat oldu.Hizmet ederken yaşadığımız güzelliklerin farkına varmamızı,yaptığımız ve düştüğümüz yanlışlıkların ve aşırılıkların da farkındalığı için size teşekkür ederim.Rabbim yolunuzdaki engelleri azaltsın.Kaldırtsın diyemiyorum. Tecrübem ile sabit ki engeller tümü ile kalkmıyor.Kalksa da imtihanın kıymeti olmuyor.Bu güzel yolumuzdaki çalışmalarda yardımcılarınızın ve sponsorlarınızın çoğalmasını dilerim. Bize hayır yolunda güzel bir örnek olduğunuz için Rabbimin rızasına alanlardan olun inşallah.

Yorum Yap