Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Altın Çocuk Derneği ile işbirliği içinde, Kütahya’da gerçekleşen Konferans ve Tefekkür Konseri programlarının ardından Gülberenk, Şehbal Çorlu Hamidiye Gençlik Gelişim Merkezi’nin dâvetlisi olarak Çorlu’daydı. Kutlu Aşk konulu konferans, kıymetli hanımefendilerin katılımıyla Çorlu Öğretmenevi Salonu’nda gerçekleşti.

Bir yandan duygulu anlar yaşanırken, diğer yandan derin bir nefis muhasebesi yaptığımız program, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün kendine has sunumuyla ayrı bir güzellik kazandı. Zaman zaman ritmlerle zenginleşen program boyunca, pür dikkat dinledik ve dinlendik.

Organizasyonda emeği geçen herkese ve bilhassa Çorlu Gülberenk gönüllüsü İnci Şahin hanımefendiye candan teşekkür ediyor, yeni hayırlarda yine bir arada olmayı diliyoruz. 🙂

IMG_7280

IMG_7254

IMG_724545 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  Hoşgeldin
  Hoşgidişin olsun.
  Ayrılık uzun sürmesin.Özleyeceğiz,Gözleyeceğiz
  Biz ustalaşacağız belki biraz daha taşı kırmakta,
  Dostu düşmandan ayırmakta.
  Yine gel
  Yerin hazır olacak
  Dinleyip,diyeceğimiz çok.Fakat uzun söze vaktimiz yok.Sevgiliye ve bizi Yaradan’a yürüyelim

 2. Misafir dedi ki:

  Öncelikle herşey için çok teşekkür ederim.Bu,bazı şeyleri farketmemi,davranışlarıma daha çok maneviyat ve Allah rızası katmam gerektiğini fark etmemi sağladı.Allah,bu güzel sohbetle beni nasiplendirdiği gibi sizleri de nice güzel hayırlarla nasipledirsin.

 3. Misafir dedi ki:

  Öncelikle konferans çok güzeldi.Buraya gelerek çok güzel şeyler öğrendim.Allah yolunuzu açık etsin

 4. Betül Ebrar Dursun dedi ki:

  Selamün Aleyküm,
  Buralara kadar gelip,içimizde ki bu güzel duyguları uyandırdığınız için Rabbim sizden razı olsun.Bizleri de sizler gibi tebliğ zümresinden eylesin.

Yorum Yap