Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk, TOBB Hala Sultan İlâhiyat Koleji yetkililerinin dâvetiyle, Kıbrıs’taydı. Kıbrıs’ın birbirinden kıymetli hizmet erleri ve hanımefendileriyle tanışıp kaynaştığımız programda, iki ayrı konferans yer aldı.

Hala Sultan Öğrenci Yurdu’nun talebeleriyle ve Kıbrıslı hanımlarla bir araya gelinen konferanslarda, birer Müslüman olarak hedef, sevgi, motivasyon gibi kavramları nasıl algılamamız gerektiği üzerinde duruldu. Ölüm tefekkürünün farklı bir üslûpla yapıldığı programlar, katılımcıların ilgili tâkîbi ile daha da anlam kazandı.

Yeni hayırlarda, devam eden ortaklıklar yapmak azmiyle ayrıldığımız Kıbrıs’la en kısa zamanda tekrar  buluşmayı umuyor, bizi dâvetleriyle onurlandıran ve orada olduğumuz süre boyunca büyük bir içtenlikle misâfir eden tüm yetkililere ve çalışanlara teşekkür ediyor, özellikle Öztürk ailesine candan sevgilerimizi sunuyoruz. 🙂

halasultanb

IMG-20170424-WA0035 (1)

 22 Yorum

  1. Selma Nur Çoban dedi ki:

    Hayatımda ”Beni bir ben bilirim,birde beni yaradan,bana bir ben lazım,birde beni anlayan”sözünü düstur ederek yaşıyordum.Bu sözü hoş muhabbetinizle tekrardan hatırlattığınız için çok teşekkür ederiz.Allah razı olsun(zaten razı).:)

  2. Ayşe Yiğit dedi ki:

    Hocam,
    İstanbul’a kursa geldiğimde nâsip olmamıştı sizi dinlemek, hamd olsun ki bugün dinledim.Bakış açımı değiştirdiğiniz için Allah (c.c.) razı olsun..

Yorum Yap