Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, Yiğitbaşı Vakfı Lâlezâr Şehbâl Kültür Merkezi’nin dâvetiyle konferans programı için Manisa’daydı.

Muhammedî Hayatla Dirilmek başlıklı konferansta; sünnet üzere yaşamak, helâl kılınan şekilde yemek, içmek, giyinmek, ümmet olarak mes’uliyetlerimiz ve ümmeti Muhammed kardeşliği konuları üzerinde duruldu.

Yiğitbaşı Vakfı Lâlezâr Şehbâl Kültür Merkezi binasında gerçekleştirilen programların ardından Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl etti, kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı. Program yaklaşık üç saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen Yiğitbaşı Vakfı Lâlezâr Şehbâl Kültür Merkezi yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂23 Yorum

  1. Ayşe Diller dedi ki:

    Allah râzı olsun. Çok feyizli bir sohbet oldu. Allah duyduklarımızla amel etmeyi nasîp eder inşaallah. Tekrarını Allah’tan istiyoruz.

  2. Seniha Tarar dedi ki:

    Hoş sohbetinizden çok memnun kaldım, iyi ki gelmişim, tekrarını bekliyorum, hocam hakkınızı helâl edin, duâlarınızı bekliyorum.

  3. Ümmühan Can dedi ki:

    Sohbetlerinizin devamını dilerim. Allah râzı olsun sizden. Anlattıklarınız bakış açımı değiştirdi, sizin gibilerin Allah sayısını çoğaltsın. Selâm ve duâ ile…

Yorum Yap