Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk, İlim ve İrfan Kulübü’nün dâvetiyle, Marmara Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi’ndeydi. Din eğitiminde müzikal unsurların anlatıldığı program, ilgiyle takip edildi. Katılımcıların duymayı, kulaklarına mânevî bir ayar yapmayı ve bugüne kadar dinledikleri tanıdık seslere, farklı bir açıdan tekrar kulak vermeyi tecrübe ettiği program, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Yönetim Kurulu Başkanı, Eğitimci Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün sunumuyla gerçekleşti.

İlim ve İrfan Kulübü’nün kıymetli kurucularına ve Fakültenin kıymetli yetkililerine  teşekkür ediyor, nice hayırlarda yine ortak olmayı diliyoruz! 🙂

Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Camisi7 Yorum

 1. misafir dedi ki:

  Uzun bir aradan sonra kalbime dokunan bir programa katıldım.Müslümanın sahip olması gereken bakış açının bir kez daha vardım.Rabbim iki cihanda da razı olsun inşallah.Misyonumuzun islam ve ümmet olması duasıyla.

 2. Sümeyye ERDOĞAN,21 dedi ki:

  Bence çok faydalı bir program oldu.Yeni nesile her türlü İslami Bilgiyi daha etkili bir şekilde öğretmek için çok güzel bir yöntem bence.

 3. Şeymanur EKREK,20 dedi ki:

  Seminere geliş amacım,bir çocuğun bilinç altına girip dini değerlerimizi ona nasıl verebilirim niyetiydi.Elhamdülillah öğrendiğimi düşünüyorum.Allah sizden razı olsun.

 4. Sema SAFÇI,18 dedi ki:

  Buzlaşmış hareketlerimize ısı,kararmış bakışlarımıza hüsn-i zan kattı.
  Haram ve yasak bakışından ziyade ihlas,ihsan ve rahmet bakışını gözümüzde ve dimağımızda hakim kılacak bir dersti biiznillah.Tekrarlarını bekliyoruz.

 5. Sümeyye İNCE,21 dedi ki:

  21 MART 2017 SALI günü Marmara İlahiyat Fakültesi’nde gerçekleştirdiğiniz programın gönlümde ki özeti:
  Leyla’dan geçme faslındayız
  Mevla’yı bulma yolundayız…
  Rabbim hizmetlerinizi hep rızası istikametinde eylesin.
  Sevsin,sevdirsin,sevindirsin ve sevinmelerin sebebi eylesin sizleri…
  Yaptığınız programları uyanış,diriliş,farkındalık vesilesi kılsın…
  Daha nice hayır ve dualarımla…

 6. Hümeyra GÖÇ,19 dedi ki:

  Her ne kadar İlahiyat öğrencisi olsam da en büyük hayallerim arasındadır anaokul öğretmeni olmak.Gerek konu olsun gerek konuşma şekliniz iletişiminiz bana çok farklı bakış açıları kazandırdı.

 7. misafir dedi ki:

  Çok faydalı istifadeli bir program oldu Allah sizlerden razı olsun…

Yorum Yap