Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir Konferans Programı için Gülberenk Nevşehir Arıları’nın dâvetiyle Nevşehir’deydi.

Vakit bilinci konulu konferansta; Müslümanlar olarak vakit bilincini kazanmış olmamız gerektiği, namazını düzenli kılan kimsede vakit bilicinin geliştiği, vaktin çok kıymetli olduğu, mutlaka planlanması ve planlanan vakte riâyet edilmesi gerektiği konuları üzerinde duruldu. Yakınlarla vasıflı ve vakitli bir araya gelmenin ve ölümü dâimâ hatırlamanın önemine vurgu yapıldı.

Diriliş Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen programa yaklaşık iki yüz kıymetli hanımefendi katıldı. Program yaklaşık iki saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen başta Hatice Serap Cantekin ve Fatma Keçeci Hanımefendi olmak üzere Gülberenk Nevşehir Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

9cc51a8a-a089-4a5c-a166-16d4dee3f0b2

6fbcc078-1284-43fd-be34-4a6b13954331

2df00711-831d-4793-b382-2cca80dfc2f36 Yorum

 1. Rukiye ÇALIŞKAN dedi ki:

  İlk defa geldim. Programdan çok mutlu ayrılıyorum. Sizinle bir daha bir araya gelmek dileğiyle…
  Kendi adıma çok mutlu oldum.

 2. Misâfir dedi ki:

  Hocam geldiğiniz için Allah râzı olsun. Rabbim hizmetinizi kâbul etsin, size de bize de yaşamayı nasîp etsin. Rabbim yâr ve yardımcınız olsun. Duânızda unutmayın hocam!

 3. Misâfir dedi ki:

  Sevgili Hocam!
  Bugün bize çok güzel öğütler verdiniz. Nevşehir’e geldiğiniz için teşekkür ederiz. Tekrar gelmeniz dileğiyle…
  Selâmün Aleyküm.

 4. Misâfir dedi ki:

  Sevgili Neslihan Hocam!
  Bugün konferansınızı çok sevdik. Çok verimli geçti. Misâfirlikte ne kadar oturacağımızı belirtmemizi ve de vaktin önemini olduğunu öğrendik. Aynı zamanda çocuklarımızı nasıl yetiştireceğimizi öğrenmiş olduk.
  Allah sizden râzı olsun!

 5. Misâfir dedi ki:

  İstanbul Hüdâyi mezunuyum. Orada Neslihan Hocam ile görev yapmak nasîp olmuştu. Çok şükür sizleri görünce on yıl öncesine gittim ve çok mutlu oldum.
  Rabbim hizmet yolunda yolunuzu açık etsin size kuvvet versin inşaallah!

 6. Tuğba DEĞERLİ dedi ki:

  Neslihan Hocam Allah sizden râzı olsun. Çok güzel bir sohbetti. Allah yolunuzu açık eylesin. Ben de lise 1.sınıftayım, inşallah hafızlık için İstanbul’a geleceğim. Hocam ben size çook çok duâ edeceğim siz de bana duâ ederseniz sevinirim.

Yorum Yap