Sevgili Ziyaretçilerimiz, 

Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK, Sabahaddin Zaim Üniversitesi’nde ilk konferansını gerçekleştirdi. Zanlarımız, hedeflerimiz ve gerçeklerimiz üzerine yaptığı konuşması, öğrenciler tarafından büyük bir ilgi ve beğeniyle karşılanan TÜRK, tekrar tekrar gelmesi dileğiyle uğurlandı.  🙂

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’nin, Sabahaddin Zaim Üniversitesi İlim İrfan Kulübü ile işbirliği içinde organize ettiği program, önümüzdeki günlerde, yeni konularla, umuyoruz, devam edecek. 😀  5 Yorum

 1. Büşra Doliğ dedi ki:

  Bu programa ikinci katılışım.Çok yararlı ve eğlenceli oldu.Beni düşünmediğim bazı değerler hakkında düşünmeye sevk etti.Allah razı olsun.

 2. Ziyaretçi dedi ki:

  Oldukça faydalı ve farkındalığı yüksek bir program oldu.Emeği geçen İlim İrfan Kulübü üyelerine ve Gülberenk Derneği’ne teşekkürlerimizi sunarız.

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Eğlendirici ve ilerideki yapabileceklerimiz için umut vericiydi.Başarılı ve tatlı bir hanım,çalışmalarınızın devamını dilerim.

 4. Nurdan Konoğlu dedi ki:

  Konferansın çok farklı olacağını söylediklerinde ne kadar inanmasam da konferansa katılınca anladım ki ne kadar doğruymuş.Güldük,eğlendik hatta ağladık bile.
  Hayatımda bana örnek olacak insanların listesine Neslihan Nur Türk hocamı da yazmış bulunmaktayım.Rabbim onu davasında başarılı kılsın inşallah.

 5. Esma Fener dedi ki:

  Program çok akıcı ve alışılmışın dışında.Güzel bir program.

Yorum Yap