Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği ve Sabahaddin Zaim Üniversitesi, hayırlı işlerde ortak olmaya devam ediyor!

Bu kapsamda, dernek başkanımız, Eğitimci Yazar Neslihan Nur Türk, üniversite yurdunun kıymetli talebeleriyle biraraya gelerek, “Drama ile Anlatım” konulu bir ders verdi.

Derse ilgi ve katılımıyla anlam katmış olan tüm öğrencilere ve organizasyonda emek veren tüm yetkililere candan teşekkür ediyor, nice hayırlı ve faydalı faaliyetleri beraberce gerçekleştirmeyi diliyoruz. 🙂

Screenshot_2017-02-23-16-57-203 Yorum

 1. Fatma Er dedi ki:

  Bence çok güzel,eğitici ve eğlenceli bir etkinlik oldu. Böyle programların devamını dilerim. Allah razı olsun 🙂 Hocamız ve ablamız gibi insanların olduğunu görmek kalbe sevinç yüze de gülümsemeler getirdi. Ayrıca bu semineri düzenleyenlere de teşekkürler. Allah hepinizden razı olsun.

 2. Kübra Yalçınkaya dedi ki:

  Sevgili Neslihan Hocam,
  Sizin programınızı ilk defa katılıyorum ve çok memnun olarak ayrılıyorum. Hayatımda farklılık uyandıracak kişiler listeme eklenen kişilerden olacağınızı özellikle vurgulamak isterim.
  Inandığım en güzel şeylerden biri de bazı kişilerin bazı kişilere gerçekten çok iyi geldiğidir. Bu akşam bana gerçekten çok iyi geldiniz.
  Rabbim sizlerden razı olsun inşallah.

 3. Betül Şahin , Fikriye Bilge Ceylan dedi ki:

  Sevgili Neslihan Hocam,
  Bitmesini istemediğimiz nadir programlardandı. Allah’ın izniyle programınızdan faydalandığımızı düşünüyoruz. Allah sizden razı olsun vakitinize bizleri de dahil ettiğiniz için. Daha nice genç yüreklere ulaşabilmeniz sonrasında bizim de ulaşabilmemiz niyetiyle ve duası ile. Her gülün dikeni olduğu gibi bu güzel programın da dikeni zamanın az olmasıydı. Kendinize iyi bakın Allah’a emanet olun siz ve içinizdeki çocuk!

Yorum Yap