Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk; bir konferans, bir çocuk konferansı ve bir kitap tahlili programı için Merve Eğitim Vakfı ve Mektebi Cihan Okulu’nun dâvetiyle Samsun’daydı.

Eğitimciler ve öğrenci velileri için düzenlenen Gülberenk Şarkıları ve Değerler Eğitimi konulu konferansta, Sünnet Marşı uygulamalı olarak anlatıldı.

Kitap Tahlili Programı’nda Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk Hanımefendi’nin İslâm Kültüründe Annelik ve Bebek Bakımı isimli kitabının tahlili yapıldı. Okuyucuların sorularına cevap verildi.

Çocuk Konferansı’nda çocuklarla birlikte eğitici ve eğlenceli dopdolu iki saat yaşandı. 🙂

Mektebi Cihan Okulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programlara; Samsun, Çarşamba, Bafra, Ladik ve Ankara’dan toplamda yaklaşık dört yüz kişi katıldı.

Organizasyonda emeği geçen Merve Eğitim Vakfı ve Mektebi Cihan Okulu yetkililerine ve Gülberenk Samsun Arıları’na teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂

ca05a124-ba15-4701-bd7b-b736017b37f8

IMG_8096

IMG_8097

IMG_8099

IMG_8104

IMG_8107

IMG_810838 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun. Sizin programınızı ilk kez dinliyorum ve seyrettim. Hiç bitmesin istiyordum. Çok çabuk bitti. Yeniden çocuk olmak istedim bir ân çok yoğun duyguları sizinle yaşadım. Anlattığınız hâdiselerde şehâdeti öğrenip, evlerinde okuyan çocuklar ve müslüman olanlar da beni duygulandırdı. Sizi çok seviyorum. 63 yaşındaydım. Bizim için de kasetler yapmanızı arzu ediyorum. Tefekkür ettirdiniz. Hocamızı bile düşündürüyorsunuz. Allah kuvvet versin. Her zaman bekleriz.
  SAMSUN

 2. Naciye Karadeniz dedi ki:

  Konferansı çok beğendim uşaklar!.. Tam da benim tarzımda… Çocuk ve bebeklerle aynısını yaşıyorum. Büyüdüklerinde bana “arkadaşım” diyorlar. Beni seviyorlar. Yıllar geçse de sevgileri bitmiyor. İyi bir yöntem bu uygulama. Allah yolunuzu aydınlık ve başarılarla dolu eylesin. ÂMİN.

 3. Dilek Gülbayrak dedi ki:

  Çok güzeldi, teşekkür ederiz. Tekrar bekleriz. Hatta sık sık bekleriz.

 4. Feride Bilgin dedi ki:

  Çok güzel bir programdı. Çocuklar için videolu görsel düzenleme yapılmasını arzu ediyorum. Çok teşekkürler. Rabbim hizmetlerinizi dâim eylesin inşallah.

 5. Abdullah Altındal dedi ki:

  Gülberenk Çocuklarının iyi olduğunu öğrendim. Buraya geldiğim için mutluyum. Neslihan Hocama selâmımı söylüyorum.

 6. Mustafa Sami İnal dedi ki:

  Program çok güzeldi. Bu programın sayesinde çok güzel şeyler öğrendik. Size çok teşekkür ederiz.

 7. Zeynep Altıner dedi ki:

  10 yaşındayım.
  Ben bu programda Peygamber Efendimiz (s.a.v)’in sünnetlerini öğrendim ve çok mutlu oldum. Gülberenk Çocuklarının kıskanç, inatçı olmaması gerektiğini öğrendim.

 8. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun geldiğiniz için. Rabbim sizin gibilerin sayısını arttırsın. Feyzinizi de arttırsın inşallah. Samsun’a dâima bekliyoruz.
  Sevgiler.

Yorum Yap