Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Mürebbiye (Eğitimci) & Müellife (Yazar) Neslihan Nur Türk, Merve Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı’nın dâvetiyle iki konferans programı için Samsun’daydı.

Cumartesi günü, Vakit Dar başlıklı konferans Merve Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı Konferans Salonu’nda; Pazar günü Sâdelik Îmândandır başlıklı konferans ise Ondokuz Mayıs Üniversitesi Kurupelit Kampüsü İlâhiyat Cami, Cami Hanımeli Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Konferanslarda, dünyaya geliş amacımız, en önemli sermaye zaman, zamanımızı nerelere sarfetmeliyiz, vakit dar, dar olan vakti lükse, övünmek için hazırlanan israf sofralarına sarfetmemek vb. konular üzerinde duruldu.

Programlara Samsun ve ilçelerinden, Ordu, Amasya ve Ankara’dan yaklaşık üç yüz kıymetli hanımefendi katıldı.

Konferans bitiminde Eğitimci&Yazar Neslihan Nur Türk katılımcılarla hasbihâl etti, kitaplarını ve cd’lerini katılımcı hanımefendiler için imzaladı. Programlar yaklaşık ikişer saat sürdü.

Organizasyonda emeği geçen Merve Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Vakfı yetkililerine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz. 🙂30 Yorum

 1. Misâfir dedi ki:

  İkinci kez dinliyorum.Konuşma kâbiliyeti mükemmel ve net. Allah hidâyet ve selâmet versin. Âmin inşallah.

 2. Misâfir dedi ki:

  Selâmün aleyküm, program bereketli geçti. Minimal yaşamın ne kadar kıymetli olduğunu bir daha gördük. Allah’a emânetsiniz.

 3. Misâfir dedi ki:

  Allah hep birlikte Kudüs’ü alabilmeyi bizlere nasip etsin. Allah hepinizden râzı olsun.Bilinçli bir müslüman olmak hepimize nasîp olsun.

 4. Misâfir dedi ki:

  Neslihan Hanım , çok teşekkür ederiz. Allah’ım râzı olsun. Zahmetlerinizi rahmet ile mükâfatlandırsın. Bizlere de duyduklarımızla amel etmeyi nasîp etsin. Ayaklarınıza sağlık. Çok memnûn olduk. Rabbim bol, güzel, bereketli hizmet ömrü versin inşallah. Muhabbetle.
  Hamdiye.

 5. Misâfir dedi ki:

  Çok güzel ve faydalı bir program oldu inşallah. Ömrümüze birçok güzellik katacağına inanıyorum. Böyle programların çok faydalı olduğunu düşünüyorum.

 6. Misâfir dedi ki:

  Çok şükür. Elhamdülillâh. Çok iyi geldi. Rabbim kendine lâyık eylesin.

 7. Misâfir dedi ki:

  Allah râzı olsun. Çok güzel bir programdı.

 8. Misâfir dedi ki:

  Mescid-i Aksâ’nın önemini vurgulamanız benim için çok güzel oldu. Çocuklarımızla gelmeye biraz çekiniyoruz. Lâkin bu programlara bizlerin de ihtiyâcı var. Hemen uyarılmak beni üzüyor.

 9. Havva Küçükosman dedi ki:

  Cenâb-ı Allah böyle insanların sayısını arttırsın. Çok faydalandık. Allah râzı olsun… Anlatılanları çok daha dikkatli yapacağız inşallah.

 10. Misâfir dedi ki:

  Sohbetinizden dolayı Allah râzı olsun. Sohbetinizi muhabbetle dinlemeye çalıştık. Bizlere yol gösterdiğiniz, ışık tuttuğunuz için Allah râzı olsun. Bir daha gelmeniz duâsı ile… Inşallah Kudüs’e beraber gideriz… Muhabbetle…
  Beyzanur.

Yorum Yap