Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Şanlıurfa’da Yağmur hanımlar Derneği ve Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği işbirliğiyle, sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa sallallâhu aleyhi ve sellemi andığımız çok özel bir program gerçekleşti.

Programı yüzlerce çocuk, sevgiyle ve ilgiyle seyretti. Gülrû Hizmet Merkezi’nin de değerli katkılarda bulunduğu programda, O’na duyduğumuz hasret, bir kelebeğin dünyasından dile geldi.

Hep beraber coşkuyla Şemâil şarkısını söylediğimiz ve “Saygı O’na, sevgi O’na, bütün övgüler O’na! Allahümme salli alâ seyyidinâ! diye haykırdığımız o günü, hiçbirimiz unutmayacağız! 🙂

Teşekkürler Şanlıurfa!

IMG_1198

IMG_1318

IMG_1275

IMG_1240

Programla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Mervenur KILIÇ, on bir yaşında olduğunu, programı çok begendiğini ve tekrar gelirken arkadaşlarını da getirmeyi çok istediğini belirtti. 🙂

IMG_1416

 

 26 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  Emeği geçen herkesden Allah razı olsun.Biz çok beğendik.Rabbim güzellikleri birlike yaşamayı nasip etsin.

 2. Misafir dedi ki:

  Esselamu Aleyküm.
  Neslihan hanım sizi Urfa’da görmekten onur duyduk.İnşallah seneye de tekrar bekliyoruz.Sevgi ve selamlarınızla.
  Allah’ın selamı üzerinize olsun.

 3. Misafir dedi ki:

  Selamun Aleyküm hocam.Ben karakoyunlu k.k.k.’dan Tuba DemirSizden ve Osman hocadan dua bekliyorum.Rabbimin aşkını arıyorum.Ruhum istiyor ama bulamıyorum.Onun için sizden dua bekliyorum.Benlikten çıkmak istiyorum.O’nda kaybolmak istiyorum.
  Vesselam…

 4. Misafir dedi ki:

  Ben bu programı çok sevdim.

 5. Elif Öğretmen dedi ki:

  Ben en çok gülü sevdim.En büyük arzum Ravza-ı Mutahharaya gitmek.Seni çok seviyorum Hz.Muhammet(sav).

 6. Jale Alıcı dedi ki:

  Bence çok öğretici bir programdı.Ve çok eğlenceliydi.Hz.Muhammed (SAV)’mi anlatıyordu.Çok mutlu oldum.Bence boş boş oturmak yerine bunları öğrenmeliyiz.

Yorum Yap