Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Yağmur Hanımlar Derneği’nin Davetlisi olarak Şanlıurfada bulunan Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği, şanlı bir konferansa daha imza attı.

Dernek başkanımız Eğitimci Yazar Neslihan Nur TÜRK’ün aşkın sunumuyla gerçekleşen program yüzlerce Urfa’lı hanım tarafından büyük bir ilgiyle tâkip edildi.

Sevgi dolu, coşkulu ev sahipliği için Yağmur Hanımlar Derneği yetkililerine ve Gülrû Hizmet Merkezi’ne teşekkür ediyor, en kısa zamanda yine hayırlı bir hizmette ortak olmayı diliyoruz! 🙂

DSC00014

 18 Yorum

 1. Burcu Varol dedi ki:

  Selamün aleyküm. Ben de İhramcızade gençlerinden çocuk gelişimi okuyan bir öğrenciyim…
  Konferans denildiğinde aklıma gelen o görüntüden bambaşka bir görüntü ile karşılaştım.O en arkada en çok gülen kişi olarak adımı yazabilirsiniz.merak ettiğim bir şey var.Sene başından beri neredeydiniz?Çok verimli geçtiğini belirtmek isterim.Allah razı olsun.Gelmenize vesile olan getiren ve sizi burada bulunduran Allah’a şükür…
  Lütfen yine gelin.Çünki konferans düşüncelerim çok değişti.Allah a emanet Urfa’ya selamlar…

 2. Misafir dedi ki:

  Bu programı sohbeti hazırlayan hocamızın ellerine dillerine sağlık. Allah razı olsun.

 3. Hatice atmanoğlu dedi ki:

  Gerçekten çok feyizli bir programdı. Bu tür programlara gerçekten ihtiyaç var. Rabbim bu feyizden bizi mahrum etmesin. Bugün konuşulan şeylere gerçekten ihtiyaç vardı. Allah razı olsun.

 4. Nazlı ebrar kafaf dedi ki:

  Rahman ve rahim olan Allah’ın adıyla, ve yüreğinle konuşmaktı doğruları. İlk sahibinden hiraya inmişcesine… Ve yine kararmıştı kalpler bir def sesi, bir kardeş nefesi ile yeniden bismillah hayata ! Bunun idraki ile kardeşime dua ediyorum.Yasemin Geçit

 5. Nazlı ebrar kafaf dedi ki:

  Gerçekten çok güzeldi. Neslihan hocamızın diline sağlık. Allah uzun ömür daha doğrusu hayırlı uzun ömür versin.

 6. Misafir dedi ki:

  Başından sonuna kadar hissettiğim tek şey himmetti. Rabbim himmet edenden de himmet bulandan da razı olsun inşallah

 7. Zeliha Çelik dedi ki:

  Bağlarbaşı grubundan katılıyorum , hayatımda ilk kez ellerimi, kalbimi titreten ve zevkle dinlediğim ve hiç bitmesin istediğim bir sohbetti.

 8. Misafir dedi ki:

  Geçen yılda katıldım çok severek dinliyorum sizi . Allah razı olsun ağzınıza sağlık. 25 yaşındayım , evliyim bir kızım var, duanızı bekliyorum.

Yorum Yap