Kıymetli Ziyaretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği ve Sincan Şebnem Derneği işbirliğiyle düzenlenen konferanslar, Sincanlı hanımlar tarafından büyük bir ilgiyle tâkip edildi.

Sincan’da iki ayrı yerde yapılan konferansların ilkinde “Hizmette Samimiyet”, ikincisinde ise “Gençliğin Hedefleri” konusuna değinildi. Sincan Fatih Kız Kuran Kursu ve Emir Sultan Öğrenci Yurdu’nun ev sahipliği yaptığı programlarda, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK konuşmacı olarak bulundu.

Ankara’dan ayrılmadan önceki son durağımız olan Nihal Hatun Kız Kur’an Kursu’nda ise yine huzurlu ve verimli saatler geçirdik.

Kursun birbirinden kıymetli hocalarına ve talebelerine, Gülberenk olarak candan teşekkür ediyoruz.   🙂4 Yorum

 1. Gülnaz dedi ki:

  Nasip olan hocamız,ablalarımızdan Allah razı olsun. Allah’a binlerce kez şükür ki sizle tanışmayı nasip etti bana. Neslihan Nur Türk hanım Allah razı olsun. Çok beğendim, inşallah tekrar karşılaşmak bir kere daha nasip olur,tek dileğim,arzum… Allah herkesten razı olsun.

 2. misafir dedi ki:

  Fatih kız kuran kursundan vesile olan herkesten Allah razı olsun çok beğendim. İstifade etmeyi nasip etsin. Allah tekrar karşılaşmayı nasip etsin.

 3. Halimet Yükseldi dedi ki:

  Benim için anneler günü hediyesi gibi oldu. Çok mutlu oldum. Huzurluydum,haz duydum. Çok güzel şeyler anlattı Allah hayatımızda geçinmeyi nasip etsin. amin.

 4. Lütfiye Yılmaz dedi ki:

  Fatih kız kuran kursunda ve her yerde ve her zaman adınızı her duyduğumda katılmak istiyorum. Rabbim nasip ediyor çok güzel duygular yaşıyoruz,yaşatıyorsunuz. Allah razı olsun. Duanıza bizi de katın.

Yorum Yap