Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Kurucu Başkanı, Eğitimci & Yazar Neslihan Nur Türk, bir konferans programı için Tarsus Şehbal Kültür Merkezi’nin dâvetiyle Tarsus’daydı.

Öğleden önce Şehbal Kültür Merkezi’nde eğitimci hanımefendilerle hasbihâl edildi. Öğleden sonra konferans programı için salona geçildi. Âhir Zamanda İki Kanatlı Kuş Olmak konulu konferansta; âhir zamanda kanatlarımıza zarar veren fitneler ve bunlardan korunma yolları, kendisine te’sir bakımından insanın; gördüğü, yediği ve giydiği şeylere dikkat etmesi gerektiği üzerinde duruldu.

Tarsus Ömer Halisdemir İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa; Tarsus, Mersin ve Adana’nın kıymetli hanımefendileri katıldı. Tesettür Şarkısı ile coşkulu anların yaşandığı program yaklaşık iki saat sürdü.

Programın organizasyonunda emeği geçen Tarsus Şehbal Kültür Merkezi yetkililerine, Refîka Gönen Hanımefendi’ye ve ekibine teşekkür eder, nice hayırlarda tekrar tekrar buluşmayı dileriz.  :-)

 

IMG_7289

IMG_7290

IMG_7291

IMG_7292

 

 10 Yorum

 1. Misâfir diyor ki:

  Rabbim ebeden râzı olsun hocacım, sizleri çok seviyorum. Duâ buyurun lütfen. Çok güzel bir konferanstı.

 2. Misâfir diyor ki:

  Hayatımda önemli bir yer etti düşünceleriniz, öğüt ve tebliğleriniz. Allah râzı olsun. Bu yolda başarılarınızın devâmını dilerim.

 3. Misâfir diyor ki:

  Çok beğendim. İnşallah bir dahaki konferanslara da katılırım.

 4. Misâfir diyor ki:

  BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM
  Değerli hocam, ab-ı hayat için müteşekkiriz. Rabbim cümlemize HZ.Ömer’in, HZ. Ali’nin kuvvetini, nicelerin duâsını nasîp etsin.
  Mîzanda sıratta yoldaş, Peygamberimize ümmet eylesin. Bir nefes binler ses. Hoşçakalın, sağlıcakla kalın.

 5. Misâfir diyor ki:

  Canım hoşgeldin, sefâlar getirdin. Seni çok seviyorum ve başarılarının devâmını diliyorum. Yolunuz hep açık olsun, mutluluğunuz dâim olsun. Bizlere de duâ edin.

 6. Misâfir diyor ki:

  Çok güzel, verimli. Konferanslarınızda tesettür konusuna daha çok zaman ayırırsanız memnun oluruz. Teşekkürler. Size duâcıyız, başarılar.

 7. Misâfir diyor ki:

  Çok memnunum geldiğiniz için. Sizin söylediğiniz hadisleri uygulamak nasîp olsun.

 8. Misâfir diyor ki:

  Allah (cc) bize de nasîb etsin.

 9. Misâfir diyor ki:

  Hayatıma yeni bir bakış açısı kattınız, kendimdeki eksiklikleri görmemi sağladınız. İnşallah yolumuz tekrar kesişir. Rabbim sizi güzel insanlarla karşılaştırsın.

 10. Emine ŞENER diyor ki:

  Neslihan hanım geldiğiniz için çok memnun olduk. Bizi her konuda aydınlattınız. Allah râzı olsun. Yolunuz açık olsun.

Yorum Yap