Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk bugün, Zerâfet Eğitim Danışma ve Kültür Merkezi’nin dâvetlisi olarak Küçük Çamlıca’daydı. Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği Başkanı, Eğitimci – Yazar Neslihan Nur TÜRK tarafından, Müzikâl Değerler Eğitimi dersi verilen organizasyona, çok sayıda eğitimci ve eğitimci adayı katıldı.

Birbirinden güzel anların yaşandığı, coşku ve neşenin hâkim olduğu ders, katılımcıların tebessümlü ilgisine sebep oldu. Ritmin ve hareketin, etkili ve kalıcı öğrenmeye nasıl sebep olduğu, birbirinden güzel örneklerle açıklandı.

Sadece çocukların değil, gençlerin ve yetişkinlerin eğitiminde de ritmin ve müzikâl unsurların önemi vurgulanarak, bu hususta faydalanılabilecek sesli kaynaklar tanıtıldı.

Tekrar tekrar, nice hayırlarda ortak olmak dileğiyle ayrıldığımız Zerâfet ‘in zarif yetkililerine, hem sebep oldukları hayırlı aktivite hem de isimleri gibi zarif kahve sunumları için candan teşekkür ediyoruz! 🙂

FB_IMG_1488277589190

FB_IMG_1488277591610

FB_IMG_148827760245126 Yorum

 1. Misafir dedi ki:

  Çok güzel eğlendim.Çocuklara nasıl şarkılar nasıl ilahiler dinleteceğimi öğrendim.
  Sizden Allah razı olsun…
  İnşallah ben de bir eğitimci olduğum zaman sizin şarkılarınızı öğreteceğim.Her öğrettiğimde de siz aklıma geleceksiniz.

 2. Misafir dedi ki:

  İçinizdeki çocuğu dışınıza yansıtmanıza bayıldım.Ben de sizin gibi olmak isterim.Neşeli,cıvıl cıvıl hareketliliğinizi ömür boyu sürdürmeniz dileğiyle.
  Program da çok hoş.Kendimi bir an çocuk sandım ve çok eğlenerek öğrendim.Allah sizden razı olsun.

 3. Misafir dedi ki:

  Şarkılara olan bakış açım değişti.Allah sizden razı olsun.Enerji dolduk elhamdülillah.Bu dolu dolu enrjiyle çocukları enerji doldurmaya devam inşallah…

 4. Misafir dedi ki:

  Gönlü ve ufku bu kadar geniş insanlarla karşılaştıkça kendimde kuvvet buluyorum.Allah sizden razı olsun.
  Geniş bir gönle,gönül gözü ile ve ilahi bir bakış açısıyla kainatı görebilmek ve bu şekilde dini yaşayabilmek,yaşatabilmek umuduyla…

 5. Misafir dedi ki:

  Sizin enerjinizi çok seviyorum.Ve anlattıklarınızı gerçekten hayatımıza geçirirsek güzel bir tebliğci olacağıma inanıyorum.
  Sizin gibi bol enerjili olmak istiyorum.Herşey için çok teşekkür ederim. 🙂

 6. Misafir dedi ki:

  Çok güzel bir programdı,Allah razı olsun.
  Şarkıları böyle düşünmeniz çok güzel.Böyle güzel düşünen insanların seminerini almak bizleri çok mutlu etti.Rabbim bizim de dilimizin bağını çözsün inşallah.
  Dualarınızı bekleriz.

Yorum Yap