İSTANBUL / Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’ne Ulaşım:

Her Hafta Cumâ Günü Aşağıdaki Adresteyiz:

Ali Kuşçu Mahallesi, Yusuf Ziyâ Paşa Sokak, No: 36 / A

Fatih / İSTANBUL

➡ Bulunduğunuz yerden Fatih’e gelin. Fatih Fevzi Paşa Caddesi’nde, Emniyet Durağı’nda inin. Yusuf Ziyâ Paşa Sokak’tan yukarı yürüyün. Biraz ileride sağdayız.

➡ Veya bulunduğunuz yerden Eminönü’ne gelin. Draman otobüslerine binin. Nişanca Durağı’nda inin. Caddeye sırtınızı verin. Hemen sağınızda kalacak olan Müstakimzâde Sokak’a girin. Azıcık ilerleyip ilk sola döndüğünüzde karşınızdayız.

Yine de gerekirse yardım almak için arayınız:

0544 807 88 79  🙂

 

İSTANBUL/ Gülberenk Eğitici Çocuk Programları’na Ulaşım:

Her Ayın İlk Cumartesi Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

Hazreti Osman Kız Kur’ân Kursu, Güneşli Mahallesi, 1300. Sokak (Eski Ayçin Sokak), No:37

Bağcılar/İSTANBUL

➡ Metrobüs ile Şirinevler’e gelin. Mahmutbey dolmuşuna binin. Vahdet Petrol’de inin. Koca Yusuf İlköğretim Okulu yanında, Hazreti Osman Kız Kur’ân Kursu’nda sizi bekliyor olacağız.

➡ Veya 98 M’ye binip Koca Yusuf İlköğretim Okulu Durağı’nda inin. Hemen okulun yanında, Hazreti Osman Kız Kur’ân Kursu’ndayız.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0212 515 88 80 🙂

Tâkip Eden Pazar Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

İLAM, Küçük Çamlıca Mahallesi, Bulgurlu Caddesi, Duhancı Mehmet Sokak, No: 12

Üsküdar / İSTANBUL

➡ Küçük Çamlıca – Bulgurlu – Üsküdar otobüs hattıyla  FSM Vakıf Üniversitesi Durağı’na gelin. Yukarıya yürüyün ve ilk sağa İnci Sokak’a girin. Yürümeye devam edin. Sokağın bittiği yere, Duhancı Mehmet Sokak’a gelmiş olacaksınız. Sola dönüp yukarıya doğru azıcık daha yürürseniz, soldaki ilk kapıdan girerek programa katılabilirsiniz.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0544 807 88 79 🙂

 

İZMİR / Gülberenk Eğitici Çocuk Programları’na Ulaşım:

Her Ayın Son Cumartesi Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

Murat Reis Yatılı Kız Kur’ân Kursu, Gölcükler Mahallesi, 788/2 Sokak, No:1

Menderes /İZMİR

➡ Cumaovası veya Tepeköy yönüne giden İzban’a binin, Cumaovası Durağı’nda inin. Oradan 808 veya 804 numaralı otobüse binip, Gölcükler İlköğretim Okulu Durağı’na gelin. 100 metre kadar geldiğiniz yöne geri yürüyün. Atalay Market’in yanından içeriye girin. Azıcık daha yürüdükten sonra Murat Reis’ Yatılı Kız Kur’ân Kursu’ndasınız.

➡ Veya dolmuşla Gaziemir’e gelin. Aktarma merkezinden Menderes-Gölcükler dolmuşuna binip Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Sâfitürk İmam Hatip Lisesi Durağı’nda inin. Aşağıya doğru biraz yürüdükten sonra, solda Murat Reis Yatılı Kız Kur’ân Kursu’nu göreceksiniz.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0555 367 97 99  🙂

 Her Ayın Son Pazar Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

Dr. Dursun Aksoy Kültür Merkezi, 188 Sokak, No:7

Hatay/İZMİR

➡ Fahrettin Altay yönüne giden metroya binin, İzmirspor Durağı’nda inin. Kâtip Çelebi Üniversitesi Hastanesi yönünden çıkıp hastane solunuzda kalacak şekilde yürüyün ve hastanenin yanından ilk sola dönün. 100 metre daha ilerlediğinizde, solda Murat Reis Câmii avlusunda salonumuzu göreceksiniz.

➡ Veya 681 Nolu Fahrettin Altay – Lozan Meydanı güzergâhlı otobüsle Şoförler Lokali Durağı’na gelin. Hastane solunuzda, benzinlik sağınızda kalacak şekilde yürüyün. 100 metre ileride, solunuzda Murat Reis Câmii’ni ve avlusunda salonumuzu göreceksiniz.

➡ Ya da 21 Nolu Konak – Halil Rıfat güzergâhlı otobüse binip gelin, Murat Reis Câmii Durağı’nda inin. Câmi hemen karşınızda, salon caminin avlusunda.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0555 367 97 99  🙂

 

ZONGULDAK / Gülberenk Eğitici Çocuk Programları’na Ulaşım:

Her Ayın Son Pazar Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu, Karaelmas Mahallesi, Şehit Bülent Şanal Caddesi, No:7

Merkez / ZONGULDAK

➡ Karaelmas dolmuşlarına binin, Çevik Kuvvet Durağı’nda inin. Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Kız İmam Hatip Lisesi karşınızda.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0542 334 35 86  🙂

 

ADANA / Gülberenk Eğitici Çocuk Programları’na Ulaşım:

Her ayın son Pazar Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

Hayırlı İşler Hizmet Binâsı, Belediye Evleri Mahallesi, 84197 Sokak, No:5

Çukurova /ADANA

➡ Belediye Evleri’ndeki Şırdancı Cumâli’ye gelin. Hilmi Kürklü Bulvarı’ndan 100 m kadar ilerleyin. Migros Market’ten sola dönün. Hayırlı İşler Hizmet Binâsı’nı göreceksiniz.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0554 347 42 72  🙂

 

KÜTAHYA / Gülberenk Eğitici Çocuk Programları’na Ulaşım:

Her Ayın Son Pazar Programı İçin Aşağıdaki Adresteyiz:

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Beylerbeyi Konferans Salonu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Erdoğan Atasoy Caddesi, No:37

Merkez / KÜTAHYA

➡ İstasyon Caddesi üzerinde, Devlet Su İşleri Kavşağı karşısında bulunan Milli Eğitim Müdürlüğü Binâsı’na gelin. Beylerbeyi Konferans Salonu giriş kattadır. 5 ve 6 numaralı belediye otobüsleriyle gelirseniz Devlet Su İşleri Binâsı’ndan sonraki durakta inebilirsiniz.

Yine de gerekirse, yardım almak için arayınız:

0505 345 61 30  🙂

 

 

 

 14 Yorum

 1. gulsum dedi ki:

  Kastamonu’ya geliyor musunuz bizlerde faydalanmak isteriz

 2. seçil dedi ki:

  gülberenkle ilgili haberleri hangi dergiden okuyabiliriz

  • Gülberenk dedi ki:

   Sevgili Seçil Hanım,
   Gülberenk’in çocuk programları ile ilgili haberleri Altın Çocuk Dergisi’nden, diğer aktiviteleriyle ilgili tüm haberleri de sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. 🙂

 3. sevil dedi ki:

  merhabalar… ulaşım hakkında bi sorum olacaktı. 76O iett otobüsleri detaylarında organize sanayi bölgesi durağına (başakşehir) ulaşıyor gösteriyor doğru mu?

  • Gülberenk dedi ki:

   Sevgili Sevil Hanım,
   Ne yazık ki sorduğunuz hususta bilgi sahibi değiliz. Bu konu için İBB sitesinden yardım alabileceğinizi düşünüyoruz. Sevgiyle. 🙂

 4. emine doğan dedi ki:

  Çocuklarımız üşümesin kampanyasını okudum çok beğendim Allah razı olsun. Rabbim yar ve yardımcınız olsun. Onunla ilgili sorum olacaktı ben konyadayım size nasıl ulaştırabilirim? Şimdiden sağolun..

  • Gülberenk dedi ki:

   Kıymetli Emine Doğan. Sorunuzu, iletişim numaramızı arayarak iletebilirsiniz. 0544 807 88 79. 🙂

 5. Osman Çam dedi ki:

  merhaba

  ilamdaki programlar hangi yaştan itibaren uygun görülmektedir ?

  • admin dedi ki:

   Programlar 7 – 12 yaş için hazırlanmaktadır; fakat daha küçük ya da daha büyük yaşta da seyircilerimiz olmaktadır. Programlarımız çocuklara ve hanımlara açıktır. Erkek çocuklar, 11 yaşından küçük iseler, programa gelebilirler.

 6. mustafa tang dedi ki:

  ben konyada yaşıyorum konyadada bir tiyatro gösterisi yaparsanız sevinirim görmedim ama dergide okuduklarımı beğendim inşallah gelirsiniz

 7. tuba doğan dedi ki:

  2013-2014 programlarınız ne zaman belli olacak, anaokulundaki çocuklarımızı getirmek istiyoruzda ocak ayında

 8. funda sağlamdemir dedi ki:

  sızı dergıde farkettım ama tıyatro oyunumu serhılenıyo bısey anlamdım yardım cı olursanız sevınırm bıze sancaktepe oturuyoruz ama kucuk caMLICA BULGURLU DA YERINIZ MI VAR BANA BILGI VERIRSENIZ SEVINIRIM SIMDIDEN TESEK KUR EDRIM BIRDE UCRETLERINIZ NEKADAR SIMDIDEN TESEKKUR EDRIM

Yorum Yap