Kıymetli Ziyâretçilerimiz;

Bu akşamki programımıza “Tuzsuz Balık Şarkısı”nı dinleyerek başladık!?Sonra hep birlikte, “Gülberenk” denince kalbimizde oluşan hisleri anlattık!

Meselâ bir arkadaşımız dedi ki: “Gülberenk, benim kalbimde hüzün ve sevincin bir arada olduğu; aynı zamanda gayreti, emeği, sahne programlarını, arı ablaları, uzuuuuun yılları hatırladığım yer!”

Bâzı arkadaşlarımız, yüceler yücesi Rabb’imizi düşünüp mutlu olduklarını ve güzellikleri, iyilikleri hissettiklerini ifâde etti.

Bâzıları ise dostluğu, sevgiyi, saygıyı, cömertliği, muhabbeti, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafâ sâllallâhu aleyhi ve sellem’i ve O’nun hadislerini hatırladığını dile getirdi.

Kimileri kalbinde güller açtığını ve kelebekler uçtuğunu ifâde etti. Kimileri de aklına, Uykudan Önce Programları’nın ve Tasavvur Müsâbakaları’nın geldiğini söyledi.

İşte böyleeee… Arkadaşlarımızın Gülberenk’e dâir hislerini dinleyince, kalp kuşumuz kanatlanıp uçtu sanki! ☺️

Bu güzel hislerin ardından, hep birlikte renk renk kumaşların, yapıştırıcıların, şişelerin, kapitonelerin, çantaların olduğu bir video seyrettik. Doğrusu, o mâlzemelerle yapılacak olan eserleri merâk ettik! Ayrıca, onları yarın görebileceğimizi duyunca çooook sevindik!☺️

Meğer Gülberenk Çocukları çalışkan ve üretken olur, vaktini boş yere harcamazmış. O sebeple, biz de elimizdeki mâlzemelerle bir şeyler üretmeye niyetlendik!

Yarın akşamki programda, onları paylaşacak olmanın heyecan ve ümîdi ile yataklarımıza gittik!?

Eğer sizler de bu güzel programdan istifâde etmek isterseniz, ücretsiz kayıt ve bilgi için hemen 0542 808 82 58 numaralı telefonu arayabilirsiniz.?

Müellife: Merve Doğancı & Hatice Sağlam3 Yorum

 1. Sevil Fırat dedi ki:

  Kelimeler yetersiz,ne desem kalır eksik.?????❤️?????♥️???????????❤️

 2. Emine Akyasan dedi ki:

  Gülberenk; İstikamettir! Nasihattir!
  Gece karanlığında ay ışığıdır! Maksûd’a giden yoldur! Hem yoldaştır! Arkadaştır! Yakamozdur! Öğretmendir! Nûr’dur!⚘?

 3. Işın Karasulu dedi ki:

  Gülberenk, kâbiliyetlerimizi keşfettiğimiz bir yer.

Yorum Yap