Kıymetli Ziyâretçilerimiz,

Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği olarak, Uykudan Önce Programı’na son sürat devâm ediyoruz!

Çok büyük bir üzüntüyle öğrendik ki zâlim İsrâil ordusu, Filistin’deki Müslümanların üzerine bombalar yağdırmaya, onlara işkenceler etmeye devâm ediyormuş. Bizler evlerimizde güvenle yatıp uyur, karnımızı doyururken, İslâm düşmânı Siyonist Yahudiler, mâsum kardeşlerimizin kanını döküyormuş.

Fakat bu günler geçecek, hüznün beldesi olan ruhlarımız huzûra erecek ve zafer muhakkak İslâm’ın olacakmış. Yüceler yücesi Rabbîmiz Bakara Sûresi 257. âyet-i kerîmede: “Allah, mü’minlerin dostudur. Onları karanlıklardan aydınlıklara çıkarır.” buyurmuş. Bu müjdeyi aslâ unutmamalı, şu anda elimizden ne geliyorsa ardımıza koymamalıymışız.

Programımız sona yaklaşırken, Mîrâsımız Derneği’nin husûsî bir çalışması olan, “Mescîd-i Aksâ Çocuk Marşı”nı hep birlikte heyecanla dinledik! Ardından, bir sonraki Uykudan Önce’de tekrar buluşmak ümîdiyle dinlenmeye geçtik.

Eğer sizler de kardeşlik şuurunu derinden hissettiğimiz birlikteliklerimizden istifâde etmek isterseniz, Gülberenk Değerler Eğitimi Derneği’ne üye olabilir, detaylı bilgi ve kayıt için www.gulberenk.com’daki “Üyelik ve Tüzük” menüsünü inceleyebilirsiniz.

Merve Doğancı
17.05.2021
BalıkesirYorum Yap